Oslava inspirativních žen, ikonických produktů a krásy vlasů

Francouzská značka Kérastase existuje již od roku 1964. Za tu dobu se změnil nejen přístup k vlasům jako takovým, ale i celkové kráse. Dnes už nám ke spokojenosti nestačí pouhý šampon, protože jsme přesvědčené (a kadeřníky poučené), že naše vlasy potřebují péčí umíchanou na míru. Vývojový tým Kérastase pracuje na tom, aby jejich sortiment patřil k nejlepšímu na trhu, proto se chlubí hned několika řadami, jejichž vlajkové produkty skutečně platí za Top produkty na trhu. Byli bychom tu dlouho, kdybychom je měli všechny vyjmenovat, nicméně za zmínku stojíminimálně: Elixir Ultime L’Huile Originale, Blond Absolu Cicaflash a Nutritive 8H Magic Night Serum.

 

Multifunkční poklad

Elixir Ultime L’Huile Originale je univerzální olej pro všechny typy vlasů, který dodává oslnivý lesk, poskytuje termoochranu až do 230°C a umí spravit i roztřepené konečky. Zařaďte tenhle zázrak do své beauty rutiny a sáhněte po něm, kdykoliv bude třeba!

 

Olej

 

Spása pro unavené blond vlasy

Tou je Blond Absolu Cicaflash, kondicionér, který má v popisu práce obnovit citlivé a poškozené vlasy, hloubkově hydratovat a dodat vlasům celkový pružnost i lesk. Vedlejší efekt podle uživatelek? Větší objem!

 

Kondicionér Kerastase

 

Regenerace na dobrou noc

Nejen pleť, ale i vlasy potřebují sérum, které působí, zatímco vy spíte. Co přesně Kérastase Nutritive 8H Magic Night Serum umí? Do hloubky zhydratovat vlasové vlákno, vrátit vlasům potřebnou výživu a celkově je oživit, aby byly s každým probuzením ještě krásnější.

 

Noční sérum

 

Další TOP pomocníci, kteří pozvednou váš vlasový check-list

Cesta ke krásným vlasů je v portfoliu Kérastase protkaná ale i dalšími TOP produkty. Jsou jimi: Zpevňující sérum proti padání vlasů Kérastase Genesis Sérum Anti-Chute Fortifiant; Termoochranné mléko Kérastase Nutritive Nectar Thermique; Šamponová koupel pro vlasy se sklonem k vypadávání Kérastase Specifique Bain Prévention; Kondicionér pro větší objem Kérastase Densifique Fondant Densité; Obnovující maska pro velmi poškozené vlasy Kérastase Résistance Masque Thérapiste nebo Revitalizační maska Kérastase Chronologiste Masque Intense Régénérant nebo Termoochrana vytvořená speciálně pro slabé a poškozené vlasy Kérastase Résistance Ciment Thermique. Vyzkoušejte některého z těchto favoritů a rázem pochopíte, proč jsou tak oblíbené.

 

Nahlédněte do Kérastase Club LOVE Matinée...

A teď už zpátky k samotnému brunchi v hotelu Four Seasons, kde se se setkaly všechny české a slovenské ambasadorky značky Kérastase. Dorazila například módní kritička a blogerka Ina T., modelka Karolína Chomisteková, influencerka Nikol Švantnerová nebo finalistka Superstar 2021 Elizabeth Kopecká. Ty všechny si na prosluněné terase s romantickým výhledem na Pražský hrad užívaly nejen dokonalého počasí, pochutnávaly na kanapkách, mlsaly stylové makronky, ale využily i služeb rozkvetlého flower trucku francouzského květinářství, u nějž se pod dohledem profesionálních floristek učily vázat květiny. Tip: Chcete nasát atmosféru Kérastase Club LOVE Matinée? Mrkněte na Instagram @ElleCzech a pusťte si video.

Měření
Momentky z Kérastase Club LOVE Matinée pohledem fotografky Lucie Vysloužilové