Být silná, sebejistá a zakázaně svůdná? Okamžitě — a už navždy!

Hubert de Givenchy vytvořil ztělesnění jemnosti a rafinovanosti, které vyústilo v něco překvapivého a silného. Ženy, které jeho parfém, uvedený na trh v roce 1957, na vlastní kůži pocítily, v sobě odhalily dosud nevídanou odvahu. A vznikla jedna z nejúspěšnějších vůní v celé parfémářské historii.

Nová epocha, která se line z nadčasového flakonu

V roce 2018 ovšem značka Givenchy přišla s novou vůní L’Interdit — ta měla být novodobou oslavou ženské odvahy, svádivou ódou svobody a pozvánkou do světa, ve kterém neexistují zákazy a vnitřní tabu. Zástup obdivovatelů si opět okamžitě našla. Byla totiž namíchaná na míru všem, které se nehodlají spokojit s konvencí, milují volnost a chtějí neustále překonávat vlastní limity. Sloužila jako katalyzátor, klíč k zakázaným dveřím, které stačí jen otevřít a vkročit do nového světa. To ale není zdaleka vše, proč vás tato vůně uhrane…

Givechny Linterdit
Info ikona

Tajemství, které se ukrývá pod elegantní stuhou

Mistři parfuméři Dominique Ropion, Anne Flipo a Fanny Bal do nadčasového flakonu, který našel inspiraci v původní verzi, s příznačně zaoblenými hranami a lemovaným matnou černou stužkou, ukryli kytici bílých květů pomeranče, jasmínu a tuberózy s kontrastním přídavkem zemitých a temných tónů pačuli a vetiveru.

Linterdit, parfém od Givenchy
Info ikona

Zažehněte žár své osobnosti...

Tváří vůně í L’Interdit je již několik let Rooney Mara, sedmatřicetiletá Američanka a současná hvězda Hollywoodu, která vás přesvědčí, že je vlastně jednouché být silná, ohnivá, smyslná a hlavně zakázaně svůdná. Další včetně nejnovějších verzí vůně pořídíte zde.

Měření