Být silná, sebejistá a zakázaně svůdná? Okamžitě — a už navždy!

Hubert de Givenchy vytvořil ztělesnění jemnosti a rafinovanosti, které vyústilo v něco překvapivého a silného. Ženy, které jeho parfém, uvedený na trh v roce 1957, na vlastní kůži pocítily, v sobě odhalily dosud nevídanou odvahu. A vznikla jedna z nejúspěšnějších vůní v celé parfémářské historii.

Nová epocha, která se line z nadčasového flakonu

V roce 2018 ovšem značka Givenchy přišla s novou vůní L’Interdit — ta měla být novodobou oslavou ženské odvahy, svádivou ódou svobody a pozvánkou do světa, ve kterém neexistují zákazy a vnitřní tabu. Zástup obdivovatelů si opět okamžitě našla. Byla totiž namíchaná na míru všem, které se nehodlají spokojit s konvencí, milují volnost a chtějí neustále překonávat vlastní limity. Sloužila jako katalyzátor, klíč k zakázaným dveřím, které stačí jen otevřít a vkročit do nového světa. To ale není zdaleka vše, proč vás tato vůně uhrane…

Givechny Linterdit

Tajemství, které se ukrývá pod elegantní stuhou

Mistři parfuméři Dominique Ropion, Anne Flipo a Fanny Bal do nadčasového flakonu, který našel inspiraci v původní verzi, s příznačně zaoblenými hranami a lemovaným matnou černou stužkou, ukryli kytici bílých květů pomeranče, jasmínu a tuberózy s kontrastním přídavkem zemitých a temných tónů pačuli a vetiveru.

Linterdit, parfém od Givenchy

Zažehněte žár své osobnosti...

Tváří vůně í L’Interdit je již několik let Rooney Mara, sedmatřicetiletá Američanka a současná hvězda Hollywoodu, která vás přesvědčí, že je vlastně jednouché být silná, ohnivá, smyslná a hlavně zakázaně svůdná. Další včetně nejnovějších verzí vůně pořídíte zde.

Měření