Dcera Madonny září v kampani na cool parfém Stella McCartney POP

Stella McCartney razí heslo, že vůně a kosmetika má zvýraznit jedinečnost a vnitřní krásu - nikoli ji zakrývat. To platí i u vůně POP. Stírá hranice, osvobozuje autenticitu a individualitu, a s jiskřivým šarmem "rozšlapává" jakékoliv škatulky či normy - stejně jako její inspirativní tváře.

 {mp4}POP_61{/mp4}

Amandla Stenberg, která si zahrála i v oblíbených Hunger Games, je odhodlanou aktivistkou za práva černých žen, Grimes je multi-talentovaná kanadská umělkyně, zpěvačka a jedna z mála ženských producentek na světě. Modelka Kenya Kinski-Jones bojuje proti neetickému testování na zvířatech a chovu zvířat za účelem výroby kožešin a čtyřku sympatických mladých slečen uzavírá právě krásná Lourdes Leon, která se ve svých 19-ti letech ocitá poprvé v roli modelky.

467A6110 v1 e750f

Sama Stella McCartney o ní říká, že "Lola" není jen dcerou slavné hvězdy: "Lola je na začátku kariéry umělkyně. Je to nezávislá, inspirativní a svobodomyslná mladá žena. Přestože se narodila do záře reflektorů, stojí nohama pevně na zemi." Všechny jsou mladé, krásné a zábavné, ale také odhodlané, smělé a své.

467A6103 v2 2 fc243

Stella se drží svých etických zásad a k vytvoření parfému používá pokrokovou technologii, která umožňuje věrné napodobení vůně květin a rostlin bez jejich ničení. Fantastický parfém POP si tak můžete užít bez výčitek svědomí. Křehká květinka tuberóza, známá pro svou ikonickou vůni, a vzácné santalové dřevo spolu tvoří neodolatelně ženskou vůni, kterou budete milovat.

"Vůně okamžiku, drzá a smělá. POP přesně vystihuje generaci mladých žen, které jsou za každé situace prostě sami sebou." Tohle potvrzuje i Lourdes, "miluju když lidi nepředstírají že jsou tím, kým nejsou".

flakon ac02a

Minimalistický flakon přesně odráží styl celé vůně. Čisté linie průzračného skla se skvěle doplňují s kruhovým růžovým uzávěrem, který byl inspirovaný medailonkem typickým pro doplňky Stella McCartney. 

POP. Drzá. Smělá. Neotřelá.

Vůni Stella McCartney POP koupíte od 1. 8. 2016 exkluzivně v parfumériích FAnn a on-line na www.fann.cz.

 

EBC promo