L'interdit: Zlomový okamžik, kdy se život stává vzrušujícím

Původně byla tato vůně speciálně vytvořena pro hollywoodskou hvězdu filmu Snídaně u Tiffanyho, která ho jako jediná používala celý rok bez publikování veřejnosti. Mladý návrhář vytvořil kompozici jemnosti a rafinovanosti s překvapivě strhujícími akordy. Když se Hubert De Givenchy později zeptal Audrey, zda může parfém uvést na trh. Audrey odpověděla: „Je vous l'interdis!“ („Zakazuji vám to!“)

Píše se rok 2018 a značka Givenchy přichází s novou vůní L’Interdit, která je oslavou ženské odvahy, svádivou ódou svobody a pozvánkou do světa, kde neexistují zákazy a vnitřní tabu. Vůně naopak vybízí k překonávání vlastních limitů. Je jako stvořená pro sebevědomé ženy, jež nepociťují strach a plní si sny. Za hranicemi totiž můžeme objevit nevšední zážitky, potěšení i svou identitu. Mistři parfuméři Dominique Ropion, Anne Flipo a Fanny Bal do nadčasového flakonu inspirovaného originálem s příznačně zaoblenými hranami ukryli kytici bílých květů pomeranče, jasmínu a tuberózy s kontrastním přídavkem zemitých a temných tónů pačuli a vetiveru.

V roce 2020 Givenchy přichází s intenzivní parfémovanou vodou, která posouvá pokušení ze zakázaného do nových výšin. Tato orientální květinová vůně je temnější a záhadnější než kdykoliv předtím, stejně jako její černý lakovaný flakon. Givenchy L’Interdit Intense Vás zahalí do bílých pomerančových květů s tóny vanilky, tuberózou a kůží.

Parfémovaná voda Givenchy L’Interdit Eau de Parfum Rouge jde ve stopách smyslné posedlosti a představuje se na scéně roku 2021.

Design průsvitného, karmínového vnitřního povlaku flakonu je technickým počinem na trhu parfémů. Intenzivní červená barva, která zdobí flakon je poctou ikonické červeni Givenchy a zářící symbol hořícího elixíru. Zdá se, jakoby flakon zářil a byl zalitý světlem.

Květinový akord tuberózy s jasmínem a ohnivým nádechem krvavého pomeranče spolu se zázvorem, vyvrcholí neodolatelným kořeněným podpisem. Šafrán, listy červených papriček, tuberóza, pačuli a vetiver se snoubí s vášnivým teplem santalového dřeva.

Vůně Givenchy L’Interdit Rouge je dokonalým odrazem mimořádné, až spalující svůdnosti.

Nyní vítáme novinku z rodiny Givenchy L’Interdit – nová Givenchy L’Interdit Eau de Toilette. Osvěžující a lehká verze avšak naprosté okouzlení a smyslnost zůstává. Unikátní spojení živočišného bouquetu se smyslnými nóty pižma a kůže dodávají vůni mrazivé napětí.

Nová variace obklopí svěžestí unikátním citrusovým triem – bergamotu, pomeranče a mandarinky. Vše podtrhne šiplavými nóty zázvor. Nastupuje klasický olfaktorický podpis L’Interdit s pomerančovými květy, čarovnou tuberózou a hypnotickým jasmínem sambac. Je to slib osvěžujícího vzrušení, které vás naprosto pohltí.

Vůně nabízí svěží a jiskrné nóty neroli, které se rozvinou ještě před tím, než se spojí se srdcem parfému. Pomerančové lístky, díky speciální extrakci dodají vůni ještě více ženskosti a jemnosti. Vše zakončí intenzivní akcenty medu a indolu, které vyzdvihují tajemnost ženy, kterou zahaluje a propůjčuje jí unikátní identitu. Flakón L’Interdit Eau de Toilette je nově lehčí, užší a elegantní.

Překrásná stužka okolo hrdla flakónu zůstává, avšak 4G logo je v novém moderním designu. V zájmu ekologie, je každý flakón novinky Eau de Toilette vyroben užší, s použitím až o 10% méně skla a s použitím o 11% více recyklovatelného skla.

Přesto design naprosté elegance a vznešenosti zůstává. Vůně je oděna do bílých a béžových tónů, které jsou jednoduché, avšak velmi asertivní. Červený vnitřek krabičky s podpisem Huberta Givenchy nadále zdobí obal s nádechem haute couture.

Vůně je k dostání na tomto webu.

Givenchy

V současnosti je tváří L’Interdit okouzlující herečka s nevídaným talentem, Rooney Mara.

S Givenchy L’Interdit budete silná, ohnivá, smyslná a zakázaně svůdná.

Měření