Chcete to nejlepší pro pleť? Nevynechávejte tento krok ve své rutině.

Dvě strany opalování

Sluneční záření propůjčuje kůži svěží bronzový nádech, ale také ji prokazatelně poškozuje. Nebudeme vás hned strašit rakovinou kůže nebo slunečními alergiemi. Tyto zdravotní problémy může nadměrné slunění způsobit, ale pokud jde o vady estetické, mluvíme přímo o jistotě. Pokud nepoužíváte UV ochranu každý den, pravděpodobnost, že na svém obličeji brzy uvidíte pigmentové skvrny a jemné či výraznější vrásky, je velmi vysoká.

Vždy a všude

UV ochranu byste měli používat každý den, bez ohledu na to, jestli slunce svítí nebo ne. Spálit a poškodit svou kůži můžete i za pár minut venku, když jdete do obchodu nebo při práci u skleněného okna. Proto kromě pečlivého čištění pleti a důkladné hydratace, nevynechávejte ani UV ochranu. Tento malý každodenní krok navíc vám prokáže do budoucna obrovskou službu a ušetří spoustu peněz i nervů.

Víte, jak je tato ochrana důležitá, ale přesto se vám do aplikace krému nikdy příliš nechce? Vadí vám lepkavý pocit nebo bílý film, který se nevstřebá? Máte po aplikaci slunečních přípravků pleť podrážděnou? Značka Eucerin letos přišla s převratnou novinkou, která tyto nepříjemné „vedlejší účinky“ odstraňuje.

S lehkostí na maximum

Ultra lehký fluid na obličej Hydro Protect SPF 50+ budete používat každý den s radostí. Získá si vás především svým ultra lehkým složením, díky kterému se snadno roztírá, okamžitě se vstřebává a zanechává na pleti svěží, příjemný a nelepivý pocit. Poskytuje vám tak neviditelnou ochranu před slunečními paprsky UVA a UVB, ale i před vysokoenergetickým viditelným světlem HEV.

Tento jemňoučký fluid v sobě spojuje vše, co vaše pleť potřebuje. Díky novému hydro-tech komplexu kyseliny hyaluronové, glycerinu a dalším obsaženým přirozeným složkám, dostane vaše pleť kromě ochrany i potřebnou dávku hydratace. Najdete v něm i speciální složku – kyselinu glycyrrhetinovou z kořené lékořice, která podporuje a posiluje vlastní mechanismy obnovy DNA pokožky. Navíc se hodí pro úplně všechny typy pleti, včetně té citlivé.

Texturu této novinky od spolehlivé značky Eucerin si velmi rychle oblíbíte. Stačí ji nanést na hydratační krém a po chvíli už můžete pokračovat s make-upem, se kterým fluid dokonale splyne. Už žádné drolení a drhnutí pleti při snaze rozetřít na UV ochranu váš oblíbený makeup! Určitě vás potěší i velmi jemná parfemace a fakt, že produkt neobsahuje žádné mikroplasty.

Abyste si to nezkazili

I nanášení opalovacího přípravku na obličej má svá pravidla. Vždy by se měl aplikovat až nakonec (tedy po pleťovém krému) a v dostatečném množství. Na obličej a krk potřebujete dva proužky přípravku, které odpovídají délce ukazováčku a prostředníčku. Obecně platí, že je lepší nanést krému více než méně. Dbejte i na to, abyste nanesli dostatek krémi i na pokožku kolem očí, uší, krku a rtů – tato místa se často zanedbávají. Až po vstřebání můžete pokračovat s líčením. 

Měření