Hýčkejte své tělo i mysl aneb jak si užít luxusní home spa

Začněte relaxační lázní

Horká vana plná voňavých bublinek je zaručený způsob, jak donutit černé myšlenky opustit hlavu. Vytvořte si příjemnou relaxační atmosféru – zapalte si v koupelně pár svíček (hlavně opatrně) a pusťte si oblíbenou hudbu. Ještě před tím, než se ponoříte do vody, vsypte do vany bohatou hrst soli nebo vmíchejte přírodní oleje, které pomáhají uvolnit stres. Ideálními bylinkami pro psychickou pohodu jsou levandule, mateřídouška nebo meduňka. V takto připravené lázni odpočívejte a snažte se na nic důležitého nemyslet.

Hýčkejte pokožku i vlasy

Až se budete cítit dokonale zrelaxovaní, zaměřte se na pokožku. Dopřejte jí šetrný peeling, který odstraní odumřelé buňky a pomůže tak kůži s regenerací. Vhodný je ten bez plastových mikročástic, kde brusnou složku zastoupí nadrcené skořápky ořechů, malinová zrníčka, káva nebo cukr. Vaše pokožka nic nepozná a vás nebude trápit černé svědomí vůči přírodě. Vlasy pak nadvakrát umyjte vaším oblíbeným šamponem a na závěr na ně aplikujte hydratační masku, díky které budou lesklé a krásně hebké. Pleť vám pomůže dokonale vyčistit sonický kartáček LUNA 3 od FOREO – inovativní čistící a masážní přístroj od švédské skintech značky. Díky sonickým pulzacím jemně vyčistí pleť a odstraní zbytky olejů a make-upu, navíc představuje i ideální způsob, jak si pleť ve vaně i namasírovat.

Ošetřete pleť

Protože kvalita pleti úzce souvisí s psychickou pohodou, může ta naše v posledních měsících trpět, což se v kombinaci s častým nošením roušky projevuje černými tečkami, pupínky a ztrátou jasu. Díky sonickému přístroji pro nanášení masky UFO mini 2 od FOREO si budete připadat jako v rukách profesionální kosmetičky. Zatímco T-Sonic pulzace poskytuje obličeji masáž, termo-terapie napomáhá přísadám z pleťové masky pronikat lépe do pokožky, LED světelná terapie působí proti akné, vráskám, zašedlému tónu pleti a zpevňuje pokožku. V jednom malém přístroji tak najdete širokou škálu benefitů, které ocení nejen vystresovaná pleť.

 

Péče o pleť s UFO mini 2 od FOREO

 

Nechte si zdát sladké sny

Hýčkání nemusí končit ani okamžikem, kdy hlavu složíte na polštář. Nechte se do říše snů přenést příjemnou vůní rozlehlých levandulových polí nebo prvního jarního větru. Stačí na polštář nastříkat trochu speciálního parfému, tzv. pillow spray, který vám pomůže usnout a zajistí, že se v noci nebudete zbytečně probouzet. Bez vydatného spánku, během něhož načerpáte tolik potřebnou sílu, se totiž stresu zbavíte jen těžko.