Tohle sedne všem: Deodorant, který je šetrný vůči pokožce i planetě!

Značka Foamie od svého založení bojuje proti zbytečné produkci plastů, proto v jejím portfoliu objevíte výhradně inovativní, zábavné a ekologické tuhé produkty pro péči o vlasy a pokožku, které nejsou baleny v plastových obalech a neobsahují žádné plastové částice.

Nyní Foamie představuje 2 voňavé deodoranty — Foamie Deodorant Refresh a Foamie Deodorant Happy Day. Deodoranty jsou unikátní v tom, že neobsahují škodlivý hliník. Jak ale fungují?

Deodorant Foamie

Síla hořčíku

Deodoranty neobsahují ani stopu alkoholu, takže jsou zvláště jemné vůči pokožce podpaží. Zato však obsahují hořčík, který pečuje, chrání kůži, a přitom a si umí posvítit na bakterie, které mění pot v zápach.

Aktivní látky jsou extrahovány z Mrtvého moře a mohou redukovat tělesný pach a absorbovat pot a kožní maz.

Zásadní ovšem je, že se od ostatních na trhu tyhle deodoranty odlišují svojí speciální technologií, která slouží k pohlcování nepříjemných pachů a jejich neutralizaci. Dokážou vám tak poskytnout vonnou ochranu až na 48 hodin.

Máte ráda nádech květin, nebo pocit svěžesti? Jaká vůně vám je nejmilejší, to už se musíte rozhodnout sama...

Deodorant Foamie

Přátelský vztah k planetě

A protože jde o produkty Foamie, tak získáváte jistotu, že neobsahují kromě plastů ani žádné mikroplasty, mýdlo, sulfáty, silikony, živočišné tuky. Dokonce ke svému účinku nepotřebují ani vodu, která je čím dál cennější.Přidejte se k Foamie, objevte nové tuhé deodoranty a udržte si koupelnu bez plastů!

Deodoranty Foamie
Měření