Zastavte čas a objevte sílu správné pleťové péče

Žijeme v době, kdy milovat a přijímat sebe sama je velmi velkým a žhavým trendem. Když ale začíná odraz v zrcadle mluvit nekompromisně a ukazuje vám první vrásky nebo pigmentové skvrny, určitě se s nimi nechcete jen tak smířit a prostě je od teď považovat za běžnou součást vašeho života. A to je za nás v pořádku – přijímat sama sebe totiž neznamená rezignovat na správnou péči o svůj vzhled. Kvalitní produkty L‘Occitane a jejich správné a pravidelné používání poskytnou vaší pleti to, co skutečně potřebuje a vy brzy uvidíte v zrcadle pozitivní změny.

Řada Slaměnka: Zjemní póry a vyhladí první vrásky

Pokud chcete zmenšit póry a vyhladit jemné vrásky, vyzkoušejte produkty z této řady

  • Pleťová emulze Slaměnka (1730 Kč): Mléčná emulze, která skvěle hydratuje a na vašem obličeji doslova čaruje.

  • Olejové reset sérum Slaměnka (1690 Kč): Věděli jste, že regenerace pleti je v noci nejaktivnější? Toto sérum vaši pleť podpoří, aby vypadala odpočatě.

  • Pleťový krém Slaměnka (1590 Kč): Vaše pleť bude jemná, pevnější a s méně viditelnými póry.

Proč zrovna slaměnka?

V jednoduchosti zdánlivě obyčejných surovin je síla.
Květy Slaměnky září žlutou barvou i když je nasušíte, a právě proto si rostlinka vysloužila přezdívku imortelka – tedy „nesmrtelná“. Už od středověku je známá pro mnoho léčivých schopností. Esenciální olej Millésimée Immortelle, který ze Slaměnky v laboratořích získáváme má pozoruhodné antioxidační schopnosti, působí proti ztrátě pevnosti a pružnosti pokožky a redukuje vznik vrásek. Na pleť i pokožku má viditelně omlazující účinky. Je nedílnou součástí mnoha našich produktů a produktových řad.

 

Řada Divine: Intenzivní omlazení

Pro ty, kteří hledají především hloubkovou výživu a chtějí první vrásky redukovat

  • Omlazující pleťový krém Divine (2730 Kč): hravě si poradí s hlavními příznaky stárnutí: redukuje vrásky, zvyšuje pevnost, posiluje pleť, vyrovnává její texturu a tón, rozjasňuje a nově také redukuje tmavé skvrny

  • Pleťové sérum Divine (2820 Kč): Slaměnkový extrakt funguje jako přírodní varianta retinolu. Zbavte se vrásek s touto přírodní zbraní.

  • Oční bazám Divine (1950 Kč): Konturuje celé oční okolí a omlazuje – od spánku ke spánku.

Řada Divine Harmonie: Zpevnění kontur a boj proti stárnutí

Chcete redefinovat kontury obličeje a vypnout pleť? Tato řada je vaše odpověď.

  • Pleťový krém Divine Harmonie (4490 Kč): Liftingový efekt s esenciálními oleji ze slaměnky a červené řasy spolu s peptidy zaručen.

  • Pleťové sérum Divine Harmonie (4880 Kč): 8500 obsažených olejových mikrokapsliček pleť rozzáří, vyživí a definuje kontury.

  • Omlazující krém na krk a dekolt Divine Harmonie (1480 Kč): Vyhlazení vrásek na těchto citlivých místech nikdy nebylo snazší.

Poznejte svoji pleť

Víte, co vaše pleť skutečně potřebuje? Navštivte prodejnu L’Occitane a nechte se prověřit zkušenými odborníky. Správně vybraná péče představuje základ pro krásnou pleť, proto vám na základě důkladné konzultace profíci od značky L‘Occitane sestaví optimální skladbu produktů právě pro váš typ pleti.

Nenechte stárnutí mít poslední slovo. Postarejte se o svoji pleť správně a objevte sílu skvělé péče s kvalitními produkty – vaše pleť vám poděkuje.

Měření