Testovala jsem kolagen Oslo Skin Lab The Solution

Vanessa Rudjord, dvaačtyřicetiletá norská blogerka a influencerka, kterou na Instagramu sleduje více než 60 tisíc uživatelů, testovala kolagen Oslo Skin Lab The Solution™ rovných osm týdnů. A výsledek? Podle jejích slov ji potěšil a velmi příjemně překvapil.

Působila v redakci norské Elle, pak několik let vedla lifestylový magazín, aby nakonec v roce 2015 založila vlastní lifestylový blog. A ten se stal hned krátce po svém vzniku jedním z nejpopulárnějších v Norsku. Vanessa je v Norsku zkrátka pojem. A i ona otestovala účinky hydrolyzovaného kolagenu Oslo Skin Lab na svou pleť.

Oslo Skin Lab

Kolagen je přirozenou součástí pokožky – zajišťuje, aby byla pružná, bez vrásek a elastická. S přibývajícím věkem ale jeho množství v kůži klesá a bohužel klesá i naše schopnost vytvářet si nový. Právě proto je kolagen také nedílnou součástí mnoha krémů proti vráskám.

Rozdíl v hloubce vrásek? Propastný!

Pozitivní účinky The Solution™ nestály jen na domněnkách a pocitech známé influencerky, ale na výsledcích nezávislých skenů pokožky. Ty Vanessa podstoupila před začátkem užívání a následně po dvou měsících – z vlastní iniciativy a na vyhlášené norské klinice Hudpleiklinikk v Oslu. Testy prokázaly, že vrásky nejsou tak hluboké. „Účinky jsem na sobě pozorovala už po pouhých dvou měsících,“ říká Vanessa Rudjord.

Oslo Skin Lab

Pozitivní účinky pravidelného užívání hydrolyzovaných kolagenních peptidů nejen na hloubku vrásek, ale třeba i na viditelnost celulitidy potvrzují mnohé studie. A Oslo Skin Lab díky tomu může posouvat každodenní péči o pleť a pokožku na ještě vyšší úroveň.

Sama Vanessa pak produkt a jeho účinky s úsměvem popisuje takto: „Po dvou měsících jsem cítila rozdíl. Pokožka je pružnější a já jsem kolagenový prášek povýšila na nezbytný doplněk k mým oblíbeným krémům a stal se mou běžnou denní rutinou. S nadsázkou řečeno, jsem se na něm stala závislou.“

Ostatně, účinky kolagenu Verisol®, který je součástí produktu The Solution™ od Oslo Skin Lab, potvrzují nejen spokojené zákaznice této norské značky, ale také mnohé dvojitě zaslepené, randomizované a placebem kontrolované studie.

The Solution™ je kolagenový prášek, který nemá chuť ani vůni. Díky tomu ho můžete smíchat s jakýmkoli jídlem nebo nápojem. Díky pravidelné každodenní konzumaci roste pružnost pokožky a kůže celého těla je hladší.

Stručné shrnutí, proč byste Oslo Skin Lab chtěly užívat:

• Pevnější a pružnější pokožka
• Méně viditelné vrásky
• Redukce celulitidy
• Výrazné zlepšení textury pokožky
• Prevence známek stárnutí

Pokud chcete i vy vyzkoušet účinky kolagenu, podívejte se na webové stránky Oslo Skin Lab. Máte dvě možnosti: jednorázový nákup, kdy vás balení na 28 dnů vyjde na 1499 Kč, nebo využití členství (které samozřejmě můžete kdykoli bez problémů zrušit) a poté by vás stejné balení vyšlo na 1049 Kč.

Pro čtenáře elle.cz máme slevu 50 % na první nákup zde.