Trápí vás strie? Otestujte s námi pečující novinku a zbavte se jich!

Kéž by neexistoval svět, ve kterém nejsou pupínky, celulitida nebo strie. Všechny tyhle neduhy pokožky a pleti se ale dají více či méně řešit. Tentokrát se značka NIVEA zaměřila na strie a rozšířila svoji řadu NIVEA LUMINOUS630® o novinku, která si klade za cíl redukovat strie, aby byla vaše pokožka co nejhladší a nejrovnoměrnější. 

Novinka, kterou si zamilujete

Od roku 2020, kdy NIVEA představila světu svou inovativní řadu Cellular Luminous630®, prodělala každá žena, která ji vyzkoušela, proměnu. Díky desetiletému pečlivému výzkumu a testování více než 50 000 molekul, vybrala NIVEA molekulu číslo 630, která je průkopníkem ve vyrovnávání pigmentace a redukci tmavých skvrn. Nyní tato úspěšná řada přichází s novinkami speciálně navrženými pro péči o tělo. Jsou ideální pro ženy, které touží po zredukování viditelnosti strií a pigmentových skvrn. A právě jednu z těchto dvou novinek teď můžete otestovat.

Strašáci všech žen

Strie jsou běžným jevem, s nímž se potýká až 40 % populace po celém světě. Hlavní příčinou jejich vzniku jsou rychlé změny tělesné hmotnosti, které vedou k nadměrnému napínání kůže a následnému trhání elastických vláken. Tento proces je často spojen s těhotenstvím a hormonálními změnami, které ovlivňují elasticitu pokožky. Někdy je predispozice k vzniku strií daná geneticky.Kromě strií vás ale můžou trápit i pigmentové a sluneční skvrny.

Vznikají ve chvíli, kdy se v pokožce vytváří nerovnoměrně pigment melanin. Faktory, které na jejich vznik působí, souvisí s nechráněným sluněním a věkem. Často se objevují také v době těhotenství a menopauzy, kdy se mění hladina hormonů. Jejich výskyt pozorují i lidé s mastnou pletí a sklonem k tvorbě akné. Pupínky zanechávají na pokožce stopy, které vedou ke vzniku tmavých skvrn a nerovnoměrného zabarvení. To vše souvisí také, podobně jako u strií, s dědičností

A proto NIVEA přišla se dvěma úžasnými produkty. Tělové olejové sérum LUMINOUS630® a tělový krém LUMINOUS630® dokážou s vaší pokožkou opravdu mnoho. 

Tělové olejové sérum LUMINOUS360 pomáhá při pravidelném používání předcházet tvorbě nových strií, ale dokáže vyrovnávat tón pokožky a snižuje viditelnost pigmentových skvrn. Potvrzení účinnosti olejového séra LUMINOUS630® je víc než přesvědčivé. Ve čtyřtýdenní studii z roku 2022, která zahrnovala 172 žen, si téměř všechny účastnice chválily jeho účinky. Úžasných 97 % z nich vyjádřilo zájem o pokračování v používání tohoto séra, aby si udržely pozoruhodné výsledky. Tato odezva jasně dokazuje, jak může být sérum s Luminous630® transformační pro ženy, které si přejí obnovit rovnoměrný tón pokožky a zároveň minimalizovat viditelnost strií a pigmentových skvrn. A tuto novinku nyní s Elle můžete otestovat.

Kromě olejového séra představuje NIVEA další pečující novinku - tělový krém LUMINOUS630®. Tento krém slibuje nejen okamžitou intenzivní hydrataci a výživu pokožky na dlouhých 48 hodin, ale také snižuje viditelnost strií a pigmentových skvrn. Díky obsahu patentované účinné látky LUMINOUS630® tento krém sjednocuje barevný tón pokožky a přináší viditelné výsledky již po čtyřech týdnech pravidelného používání. 

Přejete si vyzkoušet, jak bude tělové olejové sérum fungovat na vás? Zapojte se s námi do testování! 

Měření