UFO 2 od FOREO: Pleťová péče na míru

Že jsou moderní vymoženosti jen pro kluky? A že se většinou týkají nejnovějších telefonů, počítačů nebo konzolí na hraní her? Ale jděte! Holky mají technické hračky stejně rády jako kluci. A v koupelně to rozhodně platí dvojnásob. Patříte mezi takové beauty nadšenkyně? Pak čtěte dál. Pod drobnohled jsme si tentokrát vzali UFO 2 inteligentní pleťovou masku.

Jak to funguje:

Když se nám UFO 2 od FOREO poprvé dostalo do ruky, bylo jasné, že tohle bude game changer v péči o pleť. Malý, kompaktní disk, který spíš připomíná luxusní hudební přehrávač, se ve vaší koupelně rozhodně stane kouskem, který nestrčíte do šuplíku, ale hrdě vystavíte na poličku. UFO 2 je sonický přístroj pro urychlení účinků masky, který navíc disponuje světelnou terapií a stará se tak o zdraví pleti. Díky pleťové masáži pomocí pulzací T-Sonic™ a terapií plným spektrem LED světel, je tato vychytávka milníkem a multifunkčním přístrojem v péči o pleť. Tato technologie vám pomůže dostat ingredience masek hlouběji do pleti a vyživí ji tam, kde to nejvíce potřebuje.

 

Foreo UFO 2

FOREO UFO 2 - Korejská péče o pleť

 

Proč nás baví:

S časem zápasíme v poslední době všichni! Práce, rodina, děti, nákupy… Vlastně je jedno, jestli v době korona krize pracujeme z domova, nebo chodíme do kanceláře. Stejně nevíme, kam dřív. Máte to podobně? Pak vás potěší, že inteligentní pleťová maska UFO 2 přemění 20minutové nanášení masky v 90 vteřin! Tolik vám bude stačit, než přístroj masku zapracuje do pleti. Bonusem je pak obličejová masáž, již vám během této doby poskytne. UFO 2 navíc uzamkne v pleti vlhkost a redukuje výskyt rozšířených pórů.

Jak UFO 2 od FOREO používat:

Pomocí Bluetooth. Stačí vzít do ruky svůj telefon a připojit se pomocí aplikace. Na přístroji pak stisknete tlačítko a zaregistrujete ho před prvním použitím. Načtete čárový kód masky a její krabičky. Masku pak upevníte pomocí plastového kroužku, stisknete tlačítko a následujete instrukce, které vám bude radit aplikace v telefonu. Jednoduché a rychlé zároveň. Více informací o použití najdete i ZDE.

 

 

UFO 2 od FOREO přemění 20 minutové nanášení masky v 90 vteřin.

 

Kdo ji používá:

Výčet celebrit, které by se pod tento malý velký zázrak podepsaly, by byl rozhodně delší než všechny články na ELLE.cz. My zmíníme třeba naši oblíbenou módní ikonu Victorii Beckham. Na jedné z jejich přehlídek během londýnského fashion weeku se značka Foreo se svou první generací UFO v zákulisí postarala o 30 jejích modelek. Stačilo na každou 90 vteřin a výsledek rozhodně stál za to.

 

Foreo UFO 2

Pleťová máska FOREO UFO 2