Energizující vlasová péče, která podpoří objem vašich vlasů

Vlasová péče je, stejně jako tonikum pro podporu růstu vlasů, založena na technologii kmenových buněk MKMS24. Tato jedinečná složka je vyrobena z rostlinných složek, jako je čočka, bambus a tymián, a stimuluje růst vlasů přímo u kořínků, prodlužuje jejich anagenní růstovou fázi a zkracuje fázi telogenní. V kombinaci s kofeinem a dalšími superpotravinami dosahuje péče optimálních výsledků.

Maska na podporu růstu vlasů NATUCAIN

Povzbuzující kofein pro lepší růst vlasů

Stejně jako nás povzbudí během vychutnávání ranní kávy, kofein dopřeje podobný povzbudivý účinek i našim vlasům. Kofein působí zejména v anagenní fázi růstového cyklu vlasů, během které jsou vlasové folikuly zásobeny živinami z pokožky hlavy. Kofein podporuje mikrocirkulaci krve v pokožce hlavy, která je nezbytná pro zdraví vlasových folikul. Tím pomáhá zmírňovat vypadávání vlasů. Kofein je bohatý na antioxidanty, ale má také pozitivní vliv na tvorbu bílkovin a keratinu, díky kterým jsou vlasy silnější a zdravější.

Vlasová péče pro podporu růstu vlasů NATUCAIN

Představujeme vám další superpotraviny bohaté na antioxidanty

KURKUMA – čistí a pomáhá snižovat oxidační stres. Chrání před narušením vlasového vlákna a jeho lámání. Kurkuma také dodává folikulům základní živiny.

AMARANT – obsahuje lysin, který posiluje vlasové folikuly.

CHIA SEMÍNKA – jsou bohaté na omega-3 mastné kyseliny, bílkoviny, antioxidanty, minerály a vitamíny, všechny cenné živiny, které zabraňují ztrátě hydratace a lámavosti. Posilují a pečují o vlasové vlákno, výsledkem jsou krásné lesklé vlasy.

QUINOA – je bohatá na minerály, vyživuje vlasy a pokožku hlavy. Tato vyživující složka hydratuje pokožku hlavy a zabraňuje jejímu vysoušení.

ZÁZVOR – podporuje krevní cirkulaci, které stimuluje vlasové folikuly. Pomáhá zkrotit krepaté vlasy a dodává jim neuvěřitelnou hebkost.

Antioxidanty pro růst vlasů NATUCAIN

Vaše nová vlasová rutina: Snadno a rychle!

Krok 1: Šampon

Revitalizuje a jemně čistí vlasy. Vmasírujte do mokrých vlasů, nechte chvilku působit a dobře opláchněte.

Krok 2: Maska

Podporuje růst vlasů a zabraňuje lámání vlasů. Naneste na vlhké vlasy, nechte působit 5-10 minut a důkladně opláchněte.

Krok 3: Kondicionér

Revitalizuje a posiluje vlasy. Naneste po použití masky, nechte působit

10 minut a dobře opláchněte.

Všechny produkty voní po bambusu a mátě, vůni, která je osvěžující a působí povzbudivě. Díky tomu se vaše mytí vlasů stane reviztalizujícím zážitkem. Všechny složky použité v produktech jsou přírodního původu – šampon je z 94 % přírodního původu, maska je z 98% přírodního původu a složky kondicionéru jsou až z 99 % přírodní. Seženete je na stránkách Natucain.cz.

Měření