Voňavé a chutné líčení

Je dokázáno, že vůně mají obrovskou sílu – dokáží daleko lépe než další smysly vyvolat vzpomínky, přenést nás zpět do dětství na letní dovolenou uprostřed zimy, nebo třeba uvolnit od stresu. Ostatně právě od toho je tu aromaterapie, relaxační masáže s vonnými oleji a podobně. Obrovskou moc nejrůznějších vůní si už uvědomili i výrobci kosmetiky a tak jsou na trhu kromě parfémů voňavé krémy nebo třeba dekorativní kosmetika.

Kdo by nemiloval čokoládu – v dětství jsme ji tajně mlsali ze stromečku, za studií nás držela nad vodou při zkouškách, v dospělosti nám její zásoba v šuplíku pracovního stolu pomáhá překonat těžkosti všedního dne. Jak mít ale dostatek čokolády a přitom si udržet váhu? Zkuste čokoládovou rtěnku!

Rtěnky Infallible Les Chocolats od L´Oréal Paris jsou chic ultra matné a jsou k dispozici v sedmi sladce čokoládových odstínech. Díky tekutému složení se štětečkem umožňují opravdu snadnou aplikaci a líčení navíc vydrží až 16 hodin. Chcete si zamlsat bez kalorií? Tak směle do toho. 

L'Oréal Paris

Upřednostňujete spíš lehčí a sofistikovanější chutě ve francouzském stylu? Třeba šťavnaté a lehounké makronky všech chutí a barev? Pak zkuste Les Macarons. To je sada dlouhotrvajících rtěnek s ultra matným efektem a příjemnou vůní oblíbeného francouzského dezertu, tedy makronek. A právě makronkami byly inpirováno i devět šťavnatých odstínů.

Nejste-li právě milovnicí barevných rtů, zkuste třeba řasenku. Total Temptation od Maybelline NY je objemová řasenka obohacená o kokosový olej, takže vás díky vůni přenese do tropické atmosféry – budete se cítit jako na pláži! Hnědá varianta této řasenky zase voní dokonale po čokoládě.

Řasenka

Vůně jsou součástí života, evokují příjemné emoce a podle některých studií jsou dokonce schopné podporovat aktivitu mozku. Tak proč nespojit příjemné s užitečným – zkombinujte příjemnou vůni s oblíbenou chutí a přeneste se tam, kde chcete být.

EBC promo