#ELLEtip: detoxikační program v hotelu Vienna House Dvořák Karlovy Vary

Potřebujete co nejefektivněji zregenerovat a „nakopnout” tělo v roce 2019? Nejen přes zimu, ale v průběhu celého roku se ve vašem těle hromadí jedovaté látky. Ačkoliv si s nimi organismus umí zčásti poradit, všech toxinů se prostě zbavit nedokáže. Řešení? Naplánujte si relaxační a detoxikační program v hotelu Vienna House Dvořák v Karlových Varech. 

Váš organismus pomohou nastartovat místní masáže, hydroléčba, inhalace či cvičení s osobním trenérem, které pomůže nejen od bolesti zad, ale také vás posune k vytoužené postavě. Vyrazte s drahou polovičkou nebo třeba s kamarádkou a svěřte se do rukou místních specialistů, kteří přistupují ke každému hostu individuálně a podle toho připraví všechny procedury na míru. 

dvorak

Vienna House Dvořák je také jediným místem, kde lázeňská restaurace funguje na principu a la carte. Jídelní lístek se pak pravidelně mění tak, aby vždy hotel svým hostům nabídl čerstvé, lokální a sezónní pokrmy. 

Díky perfektnímu servisu je také Vienna House Dvořák Karlovy Vary držitelem certifikátu EuropeSpa Med - nejvyššího ocenění, které mohou evropská lázeňská zařízení získat. 

Více informací se dozvíte ZDE.

Nastartujte organismus ve Vienna House Dvořák Karlovy Vary: