Už jste našli ideální místo, kde si opravdu odpočinete?

V naší hektické době si mnoho lidí hledá cesty, jak efektivně využít každý svůj volný okamžik. Ale mnohdy se zdá, že na to nejdůležitější – odpočinek a péči o zdraví – zůstává málo času. Naše tělo a mysl potřebují regeneraci a doplnění energie více než kdy jindy. 

Moderní lázeňství

V současném světě wellness a self-care se lázeňství transformovalo, překonávající staré předsudky o dlouhých, zdravotně pojistěných pobytech. Dnes, v éře rychlého tempa a stálého hledání rovnováhy, jsou lázně místo pro efektivní, ale intenzivní odpočinek v rámci kratších dovolených. Hotel Imperial dokonale reflektuje tento trend, nabízí flexibilní lázeňské programy, které se zaměřují na celkové zlepšení fyzického a mentálního zdraví, a zároveň klade důraz na prevenci a dlouhodobou péči o tělo a mysl. V Hotelu Imperial najdete přesně to, co potřebujete, ať už hledáte krátkou regenerační pauzu nebo hlubší, dlouhodobější zážitek z lázeňského pobytu.

Přírodně a udržitelně

V luxusním prostředí Hotelu Imperial najdete to nejlepší z přírodních léčebných zdrojů, ale i vrcholnou technologií moderního wellness. Tento hotel nabízí jedinečný zážitek, kde se i během krátkého pobytu můžete dočkat pozoruhodných preventivních efektů léčby. Hotel hrdě využívá vřídelní vodu přivedenou přímo do hotelu pro pitné kúry a koupele, zatímco rašelinové zábaly ze Slavkovského lesa jsou využívány v termálních procedurách. Hotel Imperial se také zavázal k udržitelnosti a rašelinu po jejím použití pečlivě zpracovává a vrací zpět do přírody, což z něj činí nejen místo luxusního odpočinku, ale i vzor v oblasti ekologické odpovědnosti.

 

Aktivní relax

Karlovarský region je ideálním místem pro aktivní dovolenou. Malebné procházky, cyklistické stezky, běžecké a sjezdové lyžování v Krušných horách, adrenalinové sporty – to vše a mnohem více nabízí okolí hotelu, které je doslova rájem pro milovníky přírody a sportu. 

Výjimečné ubytování

Spa Hotel Imperial se může pochlubit více než stoletou tradicí, avšak neztrácí kontakt s moderním světem. Snaží se spojit luxus a tradici s nejnovějšími trendy jak v oblasti lékařské péče tak v gastronomii. Hotel je situovaný v klidné části Karlových Varů, nabízí nádherné výhledy na město a okolní lesy. A pro ty, kteří touží po městském ruchu, je k dispozici lanovka, která vás rychle a pohodlně dopraví do centra města. 

Měření