Jak si užít akční léto, aniž byste si zruinovala bankovní účet?

A i když se říká, že ty nejhezčí věci v životě jsou zadarmo, ty o nic méně zábavné a atraktivní, přece jen něco stojí. Ovšem nemusí to být tolik, když víte, jak na to... Pro začátek se zamyslete, co nečastěji ze své peněženky vytahujete. Používáte platební kartu více než bankovky? Skvělé, protože právě odsud můžete čerpat řadu báječných výhod. Myslíte, že se benefity a výhody nebo pravidelné slevy pojí jen s prémiovými platebními kartami? Omyl! Na všechny tyto výhody máte nárok už i s běžnou platební kartou, kterou vám vaše banka p­řiřadila k vašemu účtu nebo jste ji cíleně u své banky vybrala. Nevěříte? O možnostech uplatnění slev a veškerých výhod se můžete přesvědčit na www.mujmastercard.cz/akce/sport.html, nebo ještě lépe — v našich tipech:

 

Zapracujte na své formě a vyplavte endorfiny

Symbolem léta je nejen slunce, moře, ale taky plavky… Hmm, potřebujete na letošní sezonu nutně nové, a už teď se hrozíte zkoušení v uměle nasvícené kabince, ve které vyleze každý nedostatek vašeho těla? Zkuste to vzít jako motivaci, do léta přece ještě nějaký čas na vylepšení kondice zbývá...

Jste trochu ostýchavá a raději cvičíte v ústraní? Stáhněte si aplikaci FIIT, s kterou získáte osobního trenéra, který vás provede tréninky v pohodlí vašeho obýváku nebo prosluněné terasy. Právě teď na aplikaci můžete získat s Mastercard slevu až 25 % slevu.

 

Výhody s Mastercard
Info ikona

 

Rozhodla jste se, že s hezčím počasím budete pravidelně běhat a každý den zahájíte běžeckým rituálem kolem řeky? A věděla jste, že podle psychologických výzkumů vám každý výkon půjde o kus lépe, když budete u něj spokojená sama se sebou? Ať už pro začátek zvolíte nový běžecký outfit, nebo kvalitní běžecké boty, nakupovat se slevou můžete třeba na eshopu Under Armour.

 

Nálož energie pod otevřeným nebem

Letní večery jsou tak sexy! Cesta na restaurační zahrádku a zpátky ale moc vzrušení nepřinese. Jenom si vzpomeňte na šimrání v břiše, které jste během dospívání zažívala u plápolajícího ohně, kytarových rytmů a hvězdami nad hlavou. Zkuste je oživit a svolejte víkendový pobyt s milým nebo partou. Během opékání buřtů načnete tolik témat, že sotva opustíte kemp, budete plánovat další výlet. Tip: Spacák, batoh a další outdoor vybavení pořídíte výhodně na huskycz.

 

Když chcete ještě víc

Chcete další inspiraci a přehled o tom, kde se dá prostřednicvím platební karty výhodně nakupovat? Podívejte se na stránky mujmastecard.cz a získáte další odpovědi.

Měření