Oslava života, energie a svobody, které neodoláte

Na začátku této smyslné cesty byl Irresistible Eau de Parfum, který se stal symbolem svádění. Parfém je dodnes  oblíbený pro jeho dovednost zvýraznit výjimečnou ženskost své nositelky. Mimochodem, onen zážitkový koncert nastal smícháním ovocných tónů hrušky a pižma se svěží růži a světlým dřevem!

Vůně Irrestible

Také Irresistible Eau de Toilette ztělesňuje neodolatelnost, ale zároveň přirozenost, svěžest a záři. Tvoří ji elegantní květina Iris, která je unášena třpytivými, ostrými tóny výjimečného černého rybízu sklizeného v oblasti Burgundska ve Francii. Kytice květin se setkává s virginským cedrovým dřevem a společně s bílým pižmem sedí jako druhá kůže.

Irresistible Eau de Toilette

Nový příval energie

Hlavním tajemstvím Eau de Toilette Fraiche, pod níž je podepsané parfumérské trio zahrnující zvučná jména Fanny Bal, Anne Flipo a Dominique Ropion, jsou nejexkluzivnější ingredience. Mezi ně patří damašská růže, jejíž lístky jsou sbírány vysoko v horách turecké Isparty výhradně za svítání — to proto, aby si zachovaly co největší intenzitu. Kromě květinové růžové esence, která reprezentuje podpis celé linie, se tu vyjímá také jemná růžová voda. Květinové srdce vůně ukrývá i růžový pepř a sladký pomeranč, které mají na svědomí říznou štiplavost. Dřevité prvky cedru a jemného pižma zase přidávají vůni závoj tajemna. S nejžhavější novinkou  tak přichází zcela nový a nečekaný příval energie, ještě větší jiskřivost, radost ze života, touha tančit prosluněnými dny, užívat si nekonečnou party.

Flakón bez ostrých hran(ic)

A do čeho může být elixír, který probouzí takovou chuť do života, zasazen? Lahvičky z fasetovaného skla o čtvercovém tvaru s oblými rohy. Tento flakón je přitom průsvitný tak, že jediným pohledem skrze něj můžete obdivovat růžovo-broskvovou barvu samotného parfému. Čistě béžová mašle pak už přináší třešničku na celé této velkolepé ódě — nejenže ozdobí, ale vtiskne i nádech vysokého stylu.

Irrestible Eau de Toilette Fraiche

Ruku v ruce s životním prostředím

I tato novinka je v souladu s projektem udržitelnosti a ochrany životního prostředí „Dare to Reinvent”, ke kterému se značka Givenchy Parfums zavázala. Na obal vůně Eau de Toilette Fraiche, Givenchy použilo suroviny zejména z certifikovaných lesů a samotný flakón obsahuje celých 11 % recyklovatelného skla. Damašská růže, která byla při míchání vůně použitá, navíc pochází z kontrolovaného zemědělství od partnerské organizace skládající se celkem z 26 vesnic, kde se tato složka pěstuje. To proto, aby byl maximálně snížen dopad na životní prostředí.

Skutečný život jako jeviště

Ne náhodou se tváří a múzou autorů Eau de Toilette Fraiche stala britská modelka Francesca Summers, jejíž nevinná tvář a celkové charisma, stejně jako celá tato jiskřivá novinka, vzbuzuje radost, nutkání sdílet svobodu a volnost. V dynamickém klipu, který režíroval Manu Coss, se představí jako královna pódia. Sekundují jí u toho Léa Elui, Larsen Thompson, Ambroise Mendy a další… Nechte se i vy vtáhnout do víru života. Vždyť Eau de Toilette Fraiche a celá rodina Irresistible, z které pochází, byla od toho stvořená!

Měření