Huawei Mate 20 Pro a netradiční výměna životů

Dovedete si představit, jak Dara Rollins řídí akrobatický letoun? Nebo že Martin Šonka vystoupí na pódium před stovky lidí? My už dnes ano! Právě díky novému virálnímu videu, které vzniklo v dílně společnosti Huawei a představuje nejvýkonnější smartphone Huawei Mate 20 Pro napěchovaný novými technologiemi. 

V prvních záběrech videa Dara dostává intenzivní školení a slušivou kombinézu a o pár vteřin později už usedá do kokpitu akrobatického letounu. Právě pomocí fotoaparátu Huawei, který disponuje několikanásobným zooom, si důležité poznámky ukládá do paměti telefonu. Člověk by snadno uvěřil, že takhle tráví svůj klasický pracovní týden. Ale co si budeme nalhávat, Dara zkrátka vypadá skvěle u všeho, do čeho se pustí.

„Akrobatické létání registruji, ale až donedávna jsem absolutně netušila, že mezi světovou špičku patří český pilot Martin Šonka. Jsem ‚jen‘ žena, snad mi Martin moji upřímnost odpustí. O to větší radost jsem měla z možnosti potkat se s ním osobně a být na návštěvě v jeho absolutně fascinujícím světě. Mám slabost pro talentované lidi a když je navíc někdo tak obyčejně lidský k tomu, tak se s ním skvěle spolupracuje. O to víc mě spojení nás dvou a revolučního telefonu Huawei Mate 20 Pro opravdu nesmírně těší,” sdělila s nadšením Dara Rolins.

A jak si akrobatický letec Martin Šonka poradil s tanenčím vystoupením a tvrdým tréninkem s Dary trenérkou?

Nenechte si ujít jedinečné video!