Vyfoťte všechny odstíny jara ve dne i v noci s novým smartphonem vivo

Profi fotograf i kameraman

Tenhle chytrý telefon totiž ve svém stylovém těle ukrývá schopnosti profesionálního fotografa a osobního kameramana. Stačí jediný pohled na zadní stranu telefonu a je jasno – jemná, elegantní veganská kůže odolná proti skvrnám přímo láká k pohlazení a přitahuje pozornost k velkému oku, v němž se dějí všechna foto kouzla. Schovávají se v něm totiž tři fotoaparáty s vysokým rozlišením, z toho jeden 50 Mpx fotoaparát vyhrazený jen pro portrétní fotky, a další doplňkové senzory pro co nejvyšší kvalitu každého snímku.

Perfektní výsledek za všech okolností

Není to ale jenom o technice, vivo X90 Pro nabídne taky spoustu možností nastavení foťáku přesně tak, jak potřebuješ. Chceš novou fotku do životopisu a potřebuješ vypadat skvěle? S profesionálním portrétním fotoaparátem a systémem Ultra Sensing Portrait System vyjdou fotky barevně přesně i v ostrém jarním slunku. Vše si navíc můžeš okamžitě zkontrolovat na jeho velkém 6,78palcovém displeji, který je také vyladěn pro co nejvěrnější vykreslení barev.

Okamžik zachycený navždy

Chystáš se vyfotit kamarádku při jejím velkém sportovním zápase? Tak přepni na režim Zero-Shutter-Lag a máš jistotu, že s každým stisknutím spouště doslova zastavíš veškerý pohyb na fotce a daný okamžik jednoduše zamrzne v čase.

Smartphone vivo X90 Pro nezastaví před pořízením dokonalého záběru ani přítmí, šero nebo dokonce tma. Díky vyšší citlivosti na světlo je tenhle mobil doslova králem noční fotografie, takže můžeš dát sbohem rozmazaným zrnitým fotkám z večerní akce. Má dokonce i speciální režim pro natáčení nočních videí v kvalitě až 4K, takže můžeš klidně vyrazit a zachytit každý moment z nejbližší večerní grilovačky.

Zvládni toho víc

Smartphone je zkrátka každodenní součástí našeho života a my jej chceme a potřebujeme mít prakticky neustále po ruce. Díky super rychlému nabíjení zvládneš vivo X90 Pro nabít dřív, než si ráno dáš sprchu a dokončíš makeup. Na 50 % kapacity se dostane už za pouhých 8 minut a ve vyváženém režimu pro každodenní nabíjení dokážeš baterii zcela nabít za 29 minut.

Energie se bude hodit hlavně ve chvíli, kdy si chceš přehrát svůj oblíbený playlist nebo si pustit svojí oblíbenou hru. Se dvěma procesory pro maximální výkon a vylepšeným chlazením bude vivo X90 Pro vždycky perfektně připravený zabavit tě a pomoci ti i s těmi nejnáročnějšími úkoly.

Nový smartphone vivo X90 Pro je možné zakoupit u maloobchodních prodejců za cenu 26 999 Kč. Více informací o tomto zařízení najdete na webové stránce www.vivo.com nebo na Instagramu vivo_czech. Navíc, v rámci aktuálně probíhající promo akce vivo týdny, je cena X90 Pro snížena na 24 999 Kč. Tato akce platí do 4.6.2023, takže do té doby máte možnost získat tento vyspělý smartphone ještě za výhodnější cenu. 

Měření