REKLAMA

Na jaké boty se těšit toto jaro?

Určitě to také znáte. Vždy, když se zimní měsíce přehoupnou do března, netrpělivě vyhlížíte první jarní paprsky, které alespoň trošku zahřejí na kůži. V ten moment odkládáte všechny zimní svršky hluboko do skříně a vytahujete jarní kousky z šatníku i botníku. 

ASIA STYLE

Design s asijským vlivem je vrcholným trendem letošní sezóny. V tomto looku se nosí sandály, tenisky i baleríny. Barevně intenzivní saténové boty s dekorativními výšivkami udávají nadcházejícímu jaru jasný tón. Asijské motivy jako jemná výšivka v látce vyzývají k dobré náladě. Buď jako dominantní prvek v kombinaci s nenápadným outfitem, nebo v pestrém a bláznivém mixu vzorů. Pokud potřebujete mít volné ruce, zvolte místo kabelky nápadný batoh.

 

DIVOKÁ DŽUNGLE

Vzory s palmami a potisky divokých zvířat budou na jaře žhavým trendem. Módní scéna patří botám podtrhujícím ženskost: pantofle, baleríny, klasické lodičky nebo lodičky s otevřenou patou. Kabelku zvolte s řetízkovým popruhem a výraznou sponou, která slouží místo šperku.

BLACK & WHITE

Barevná kombinace černé a bílé letos dominuje díky vzrušujícím grafickým vzorům ve formě proužků, kostiček, cikcak vzorů nebo puntíků. Černo-bílé klasické lodičky, otevřené lodičky nebo sandály vhodně doplňují mašličky, perleť nebo něžná růžová barva.

SATÉN  

Satén jakožto luxusní materiál nalezneme na sandálech, teniskách, nazouvacích polobotkách, pantoflích a sexy ponožkových botách. Hravé detaily jako mašle, látkové

spony, ozdobné kameny a bohatý perleťový dekor dodávají sportovním typům bot punc honosnosti. Satén se hodí k elegantním outfitům. U sportovních modelů bot ale vytváří moc pěkný kontrast. A úplně nejvíc funguje pořádně extravagantní kabelka!

Který trend si zamilujete vy?
Boty i kabelky z jarní kolekce na vás čekají ve všech prodejnách HUMANIC v České republice.

www.humanic.net

REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA