Ikonická fashion šedesátek opět v akci!


Několik let práce se vyplatilo

Na kolekci Re-Enchantment Design Story se pracovalo posledních osm let, takže pro značku představuje významný milník."H&M se v nové kolekci z konceptu Innovation stories zaměřila na pokrok, kterého dosáhla v oblasti různých ozdobných aplikací z recyklovaných materiálů. Jedná se o ozdoby, které se používají při vytváření nových módních kolekcí, už jsou to flitry, kamínky nebo korálky,“ vysvětluje Slavomíra Barnová, Head of Communication H&M pro ČR a SR.

„Jsme skutečně hrdí na to, že jsme dosáhli, aby skutečně 100 % těchto materiálů používaných k výrobě ozdob, bylo skutečně vyrobeno pouze z udržitelných materiálů. Je to výsledek velmi intenzivní a dlouhodobé spolupráce mezi designérskými a výrobními týmy společnosti. Tento pokrok bude mít velký vliv na všechny budoucí kolekce nebo kolekce jiných značek“, dodává.

 

Třpyt a lesk, co se neokouká

Na co se tedy můžete v kolekci těšit? Protože oslavuje zázraky světa přírody, jsou jednotlivé kousky navrženy tak, aby napodobovaly přirozený třpyt přírodních krystalů a minerálů. Klasika v podobě čistých siluet v barevných tónech drahých kamenů se usídlí do vašich šatníků na dlouhou dobu, protože je nadčasová a zajímavá.

Klíčové kousky

Mini šaty ve smaragdově zelené a nebo citronově žluté barvě patří mezi nejzásadnější modely celé kolekce. Tyto šaty jsou vyrobeny z recyklovaného polyesteru a zdobeny flitry z recyklovaných PET lahví a kamínky nebo korálky z recyklovaných plastových dekoračních poliček a krabiček z interiérů. Další typ mini šatů – perleťově bílé zdobené mini jsou zase vyrobeny ze směsi lnu a viskózy Livaeco by Birla Cellulose™, jejíž původ je v certifikovaných udržitelných lesích.

H&M


Jestli mezi váš oblíbený styl patří streetwear, budete mít určitě radost i z džínových kousků, které jsou vyrobené ze směsi organické a recyklované bavlny. Kamínkové lemování jim dodává na originalitě a zajímavosti. Za pozornost budou určitě stát i třeba elegantní boty na platformě nebo odvážné šperky v jemně surrealistických tvarech. Vše je vyrobeno z recyklovaných materiálů.

Prohlédněte si nejzajímavější kousky z kolekce Re-Enchantment Design Story od značky H&M!
Měření