Must-have šperky z letošního Black Friday?

Pro rebelky

Popustit uzdu svému punkovému já chce občas každá z nás. Odvažte se a ukažte světu svou vnitřní rebelku! Kolekce Vibrant Colors je dokonalou fúzí výrazných tvarů a trendy barev, které tak společně vystihnou i tu nejvíce „edgy” osobnost. Neotřelé záušnice zdobené ametystem, lazuritem nebo chalcedonem si získají pozornost širokého okolí a umožní být naplno sama sebou. I jeden správně zvolený statement kousek dokáže posunout ten nejjednodušší outfit na úplně nový level.

 

TOUS

Fashion tip: Zkuste zkombinovat dva různě barevné doplňky ze stejné kolekce. Přestaňte se omezovat a vyhýbat se odvážným kreacím. Fantazii se meze přece nekladou!

Prsten Vibrant z kolekce Tous

Hvězda večera

Narozeninová oslava, výročí s partnerem, štědrovečerní večeře nebo třeba Silvestr jsou prostě příležitosti, pro které stojí za to hodit se do gala. Důležité momenty si zaslouží jen to nejlepší. Unikátní náušnice Luah s plátem stříbra inspirované Měsícem dodají slavnostnímu momentu opravdový pocit výjimečnosti.

Náušnice Luah od TOUS

Fashion tip: V případě formálních akcí se držte zlatého pravidla „dva až tři” — ze setu prsten, náušnice, náramek a náhrdelník si vždy vyberte dva, maximálně tři jednotlivé kousky. Díky tomu se nestane, že by výsledek vypadal překombinovaně.

Náramek HOLD od TOUS

Něžné duše zjihnou

Pokud jste jemná osobnost a šperky berete spíše jako nenápadný doplněk, pak vám srdce zaplesá radostí při pohledu na minimalistickou kolekci New Motif. Ta je určená pro milovnice romantického stylu, a její něžné motivy s detaily v podobě malých kamínků zdůrazní ženskost a nechají vyniknout vaši přirozenou krásu. Co říkáte těmto roztomilým náušnicím?

New Motif

Fashion tip: Jednoduché náhrdelníky jsou ideální na vrstvení! Dejte dohromady tři řetízky různých délek, a vytvořte tak během chvilky jedinečný kousek.

New Motif od TOUS

Nadčasová elegance

Ďábel je v detailech, to víme všechny. Vsaďte na klasiku, která nikdy nevyjde z módy! Designově čisté a univerzální doplňky perfektně oživí pracovní business casual i formální večerní black tie. Svůj monochromatický outfit ozdobte jednoduchým náramkem s ikonickým medvídkem.

Náramek St. Tropez od TOUS

Fashion tip: Už dávno neplatí, že zlato a stříbro nejdou dohromady. Mix různých kovů dodá elegantním outfitům moderní šmrnc.

A teď to nejdůležitější: Jak slevy uplatnit?

V rámci Black Friday platí na vybrané produkty TOUS sleva 20-40 %. Akce trvá od 21. 11. do 27. 11. nebo do vyprodání skladových zásob

V rámci Cyber Monday platí na vybrané produkty TOUS sleva 20-40 %. Akce platí pouze 28. 11. nebo do vyprodání skladových zásob.

Více zjistíte na stránkách TOUS.

Prsteny TOUS
Měření