Čistý a uklizený dům. Rychle, snadno a s grácií

Výrobky Kärcher patří k tomu nejlepšímu v úklidové technice, a exkluzivní řada Premium znamená to nejlepší vybavení stroje. Atraktivní bílý design poskytuje přístrojům moderní a exkluzivní vzhled. Jsou skladné a ergonomicky tvarované, takže budou ve vašem bytě působit přirozeně a nebudou nikde překážet. 

Víc než jen obyčejný vysavač 

Bezsáčkový vysavač s vodním filtrem Kärcher DS 6 Premium vysaje nejen podlahy, ale vyčistí i vzduch v místnosti. Zapomeňte na páchnoucí vzduch, který běžný vysavač „vydechuje“, i na oblaka prachu, která se zvednou při vysypávání filtračního sáčku. Tady veškeré nečistoty mizí v rychle vířící vodě a navážou se na ni. Vzduch, který vysavač vypouští, je tedy z 99,5 % vyčištěný od veškerých nežádoucích příměsí. Pro alergiky opravdové požehnání. 

Čisté okno bez šmouh za pár minut 

Vysavač na okna Kärcher WV 5 Premium je lehký, dobře ovladatelný a velmi dobře vymyšlený. Sjíždět s jemně vrčící stěrkou po mokrém okně a pozorovat, jak po ní zůstává čistá, suchá a lesklá plocha je skutečně uspokojivý pocit. Nic nestéká a neodkapává. Na jedno nabití umyje přístroj až 35 oken, takže pokud nevlastníte zámek, mělo by vám to vystačit. Manipulace s rukojetí se oproti předchozím verzím citelně zlepšila, je totiž pogumovaná a disponuje měkčenými prvky. LED diody, umístěné na rukojeti, indikují stav nabití baterie. Okenní vysavač můžete použít na všechny hladké povrchy jako jsou dlaždice, zrcadla neb sprchové kabiny.
 

Kärcher

 

Hygienicky čistý byt bez jakékoli chemie

Je to možné díky síle horké páry. Lehký a výkonný parní čistič Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix Premium zajistí čistotu vaší kuchyně, koupelny a toalety i bez čisticích prostředků. Množství používané páry je možné regulovat přímo na pistoli a o bezpečnost je postaráno pomocí bezpečnostního uzávěru. Podlahová hubice EasyFix s pružným kloubem zaručuje příjemné používání. Další výbavu tvoří ruční hubice s kartáčky a textilním návlekem, tryska s bodovým paprskem pro čištění nedostupných míst a kruhový kartáček. Na jedno naplnění nádrže vyčistíte přibližně 75 m² povrchu. 

Když nemusíte vysávat před vytíráním 

Jistě si umíte sami spočítat, jak velkou úsporu času i práce to znamená. A Kärcher AKU podlahová myčka FC 7 Cordless Premium to umí. Masivní, ale velmi dobře ovladatelný stroj disponuje silným výkonem a čtyřmi čisticími válci, které sesbírají drobné nečistoty, které jim vstoupí do cesty. A to včetně vlasů, o které se postarají vlasové filtry. Kudy projede, tam zanechává čistě umytou podlahu. Objem vody a rychlost otáčení válců lze nastavit ve dvou režimech podle stupně znečištění. K dispozici je také funkce BOOST pro opravdu odolné nečistoty. Doba provozu baterie je 45 min, což vystačí na vyčištění 135 m2. Myčku můžete použít na všechny tvrdé podlahy jako jsou dlaždice, laminát, PVC, vinyl i parkety. Bílá prémiová verze disponuje kromě bohatého příslušenství také LED diodou, kterou si lze posvítit pod nábytek - to je ten půvabný detail, který udělá z praktické věci něco pro potěšení.

Více tipů naleznete na karcher.cz/domacnost nebo svetcisteni.cz

Kärcher