Lindex mění pravidla hry: Představuje chytrý šatník

Hebké pleteniny, ze kterých se nechce svlékat, a neutrální tóny šedé i krémové. Tak podle nás vypadá kompromis mezi pohodlím a stylem. Ani jednoho se nemusíte vzdávat. Buď zkrácená nebo prodloužená délka, nic mezi tím. S délkou sak, bund a kabátů si designéři značky Lindex letos opravdu vyhráli. Zároveň navrhují oslavit genderovou rovnost perfektně padnoucími kalhotovými modely. Rudá v kombinaci s tělovou nemá chybu. Je to spojení, které se vám zapíše do paměti, upoutá každý pohled a dobře se kombinuje. Pokud jsou vám bližší přírodní motivy nebo kousky s kresbami jako ze starodávných herbářů, najdete je v černé, tak i světlé variantě. Inspirujte se s naším videem:

 

 

Váš chytrý a udržitelnější šatník

Švédská značka Lindex pokračuje v inspiraci, jak budovat takzvaný Váš chytrý šatník. Pomocí iniciativy chce své zákazníky vést ke zodpovědnějšímu nakupování a inspirovat k vytvoření udržitelnějšího šatníku, který bude skutečně sloužit. Udržitelnost je pro Lindex důležitá a tato kolekce je toho dobrým příkladem.

„Mnoho lidí používá jen malou část svého šatníku, což není udržitelné. Jako významný hráč v módním průmyslu chceme převzít zodpovědnost a dělat vše pro to, abychom na tuto situaci měli pozitivní vliv. Naší snahou je, aby měl každý zákazník ve svém šatníku oblečení, které se mu skutečně líbí, dobře se o něj staral a často ho nosil. Prostřednictvím konceptu Váš chytrý šatník chceme zákazníkům usnadnit hledání vlastního osobitého stylu a vytvoření chytrého šatníku. Protože když najdete svůj styl, je jednodušší vytvořit si funkční a využitelný šatník.“

 

Elle x Lindex

 

Koncept Váš chytrý šatník zákazníkům pomůže ve třech krocích, kterými jsou nalezení dobře padnoucích modelů a oblíbených barev i přidání dalších speciálních kousků, které zákazníkům dělají radost. Prostřednictvím rad od stylistů pro vytvoření různých kombinací a dalších módních tipů chce společnost Lindex inspirovat své zákazníky a povzbudit je, aby našli svůj vlastní styl. Chytrý šatník je jedním ze způsobů, jak učinit každodenní život udržitelnější, strávit méně času při výběru oblečení, a vyhnout se tak frustraci.

Kolekci najdete v prodejnách Lindex Česká republika a na www.lindex.com.