Reserved uvádí novou kolekci Premium Sustainable s láskou k přírodě

Pro většinu z nás znamená tento podzim určité změny v našich zvycích. Máme tendenci být více doma – když už počasí nepřeje dlouhým a bezstarostným procházkám. A nejvíce nám jde o pohodlí, a to nejen co se týče prostředí, ale také oblečení.

 

Wunsche&Samsel pro RESERVED
Wunsche&Samsel pro RESERVED

 

Kolekce Premium Sustainable je klasická, ale zároveň moderní a ženská. Ekologické látky, jemné na dotyk a příjemně zahalující naše tělo, zaručují, že chladné počasí nám nemá šanci překazit plány. Díky nadčasovým střihům se tyto módní kousky hodí za všech okolností. V kolekci najdeme mimo jiné lehký kabát s širokými rameny, hit 90. let, a dvě varianty obleku, s úzkými a širokými nohavicemi. Na scénu se také vrací kalhoty typu culottes, jeden z největších trendů této sezóny, a také šaty s lehkým vrásněním, kostkovaná košile a v neposlední řadě pletené soupravy, které lze kombinovat s bundou a kozačkami na silné podrážce. Znovu se nosí košile (i ty hedvábné!) s rolákem. Dále v kolekci nechybí ani kardigany, svetry, černobílý kostkovaný kabát a klasický prošívaný kabát. Doplňky? V každém šatníku by se mělo objevit místo pro šněrovací kotníkové boty a pro výše zmíněné boty na silné podrážce, které před několika měsíci ve velkém vtrhly do ulic všech měst. Místo kabelky přes rameno doporučujeme minimalistický vak, zapnutý kolem pasu.

 

Wunsche&Samsel pro RESERVED
Wunsche&Samsel pro RESERVED

 

Značka RESERVED na tuto kolekci použila materiály Eco Aware prémiové kvality, které jsou vyrobené v souladu se zásadami udržitelného rozvoje. Látky jako organická (nebo recyklovaná) bavlna, recyklovaný polyester, odolný, biologicky odbouratelný Tencel ™ Lyocell, ekologická náhrada za viskózu, Lenzing ™ EcoVero ™ (vyrobený z eukalyptu, buku nebo smrku), měkký na dotek Tencel ™ Modal vyrobený z buničiny a teplé vlny, byly použity při výrobě většiny oděvů. Paleta barev zahrnuje hlavně jemné odstíny, jako je bílá a béžová, několik odstínů šedé a černou barvu. Kolekce je oživena motivem černobílé kostky a kombinováním různých textur textilií.

 

Wunsche&Samsel pro RESERVED
Wunsche&Samsel pro RESERVED

 

Nejnovější kolekci vyfotografovala známá dvojice Wunsche & Samsel a v kampani zářila švédská modelka Sara Blomqvist, známá z pařížských a milánských módních přehlídek

Kolekce oblečení a doplňků RESERVED Premium Sustainable je k dispozici pouze online na www.reserved.com.