Zase ten denim: doživotní fashion láska

Sázka na jistotu 

V obchodech v podstatě nemůžete sáhnout vedle, pokud střih džínů přizpůsobíte příležitosti, své postavě a dalším aspektům, jako jsou barvy nebo styl dalších kousků tvořících váš outfit. Nová kolekce denimu v prodejnách Marks and Spencer nabízí výjimečné džínové oblečení vyrobené tak, abyste se v něm cítila prostě skvěle. Nové i staronové střihy, pohodlí i styl si nelze jinak než oblíbit.

 

Fér vůči postavě i prostředí 

Jednotlivé kousky obsahují ve většině případů příměs streče, takže perfektně zdůrazní vaši postavu, ať už sáhnete po „mum“ nebo třeba po „bootcut“ střihu. Vy tak můžete dát jednou pro vždy sbohem škrcení, klouzání a dalším nepříjemnostem spojených se špatně vybranými džíny. I tak ale věnujte odpovídající pozornost jejich výběru. Veškeré džínové oblečení Marks and Spencer je vyrobeno ze 100% bavlny pocházející z odpovědných zdrojů. Značka totiž v porovnání s průmyslovým průměrem pro barvení a úpravu oděvů používá o 80 % méně vody, což jim udává udržitelnější směr.

Po jakém střihu sáhnete vy?

MUM JEANS
Tento střih džínů se skvěle hodí pro každý typ postavy. Volnější střih s nádechem nostalgie 90. let tak bude jistě i pro vás sázkou na jistotu.

SKINNY JEANS
Ráda ukazujete nohy nebo se zkrátka cítíte nejlépe v přiléhavých džínách? Vyzdvihněte svou postavu právě s nimi. Pozor – pokud máte širší boky, volte tmavší odstíny denimu.

STRAIGHT LEG JEANS
Klasické džíny s rovnými nohavicemi unosíte celoživotně. Bude to tak skvělý kousek do vašeho capsulového šatníku.

WIDE LEG JEANS/FLARED JEANS
Extra široké nohavice se skvěle hodí pro dny, kdy netoužíte po ničem jiném, než po pohodlí. Nové trendy, vítejte!

DŽEGÍNY
Džínový vzhled s maximálním pohodlím si pro jejich pružnost a přizpůsobivost oblíbíte, ať už se chystáte do práce nebo na nákupy.

 

Total look

Trend, který se téměř každoročně opakuje, je určitě i all denim outfit. V Marks and Spencer samozřejmě neseženete jen džíny, ale můžete je doplnit i stylovou košilí nebo bundou, díky které přidáte vašemu modelu na zajímavosti. Klidně sáhněte i po botech v barvě denimu, ať vykouzlíte ten správný trendy total look. 

Matchy matchy

Nalákejte i svého partnera, který obzvlášť s blížícím se jarem určitě ocení tolik oblíbené vrstvení. V pánské sekci si kromě džín zaměřených na autentický a moderní styl může do svůj šatník doplnit o svrchní košile nebo bundy. Snadnou kombinovatelnost, pohodlí a možnost zařazení do každodenního života si určitě zamiluje i on.

Které kousky si vás získají? Nahlédněte do galerie kousků Mark and Spencer!
Měření