Nová kampaň APART prozradí, v čem spočívá pravé kouzlo Vánoc

Bez společného zdobení stromečku, balení dárků nebo přípravy oblíbených pokrmů si Vánoce nedovedeme představit. Nejdůležitější jsou však chvíle strávené s našimi blízkými. Tím se inspirovala i kampaň značky Apart, v níž vystupuje půvabná Małgosia Socha, která si užívá nezapomenutelné Vánoce s manželem, dětmi a maminkou.

Info ikona
APART vánoční kampaň

Šperky jsou důležitým prvkem každého svátečního stylingu. K elegantní a hřejivé atmosféře Vánoc ladí stříbrné a pozlacené šperky se třpytivými zirkony nebo perlami, které jsou jemné, ale plné lesku. I muži by si však měli dát záležet na svém vzhledu. Skvělým doplňkem budou luxusní švýcarské hodinky Albert Riele, které spojují nevšední design a dokonalou kvalitu.

Info ikona
Vánoční šperky APART

Společné zážitky, láskyplná vyznání a dětská radost – ty nejkrásnější okamžiky se často skrývají v maličkostech. Přesně o tom je i vánoční kampaň značky Apart.

Před Štědrým dnem se snažíme, aby bylo vše bezchybné. Balíme dárky, pečeme cukroví, vybíráme slavnostní oblečení, ve kterém usedneme s rodinou ke svátečnímu stolu, abychom si vychutnali tradiční štědrovečerní večeři. Největším štěstím však je, když naše dárky pod stromečkem vykouzlí milované osobě úsměv na tváři.

Info ikona
APART

Navštivte www.apart.cz, kde najdete širokou nabídku dámských, pánských i dětských šperků a hodinek, které se stanou jedinečným vánočním dárkem. Navíc se Zásilkovnou máte dopravu i vrácení zboží zdarma!

Měření
Prohlédněte si fotogalerii, která přináší tipy na nejkrásnější vánoční dárky.
Měření