Oslavte svátek žen se značkou Twinset

Přijďte načerpat příjemnou atmosféru a prohlédnout si novou kolekci Twinset pro jaro a léto 2020 do butiku v Železné 22 v Praze. Oblečení se nese ve znamení tropických vzorů, které se ve vaší sbírce určitě neztratí. Navíc jako dárek k nákupu získáte stylovou fitness lahev Twinset!

O co jde v nové kolekci? Velké listy se proplétají a vytvářejí nečekané odstíny zelené, které se mísí s béžovými odstíny písečných dun pouště. Lehké textilie, jako je plátno a hedvábí, bundy vojenského stylu a blůzy v nadměrných velikostech z madeirové krajky a plátna, jsou odkazem na dobrodružství prožívané na safari, kde jste zcela obklopeni přírodou.

Chytré využití barev

Romantické dlouhé šaty typické pro značku TWINSET získávají modernější náboj díky chytrému použití barev, které vytvářejí splývavé plochy v teplých odstínech levandulové, růžové a indické červené i v chladnějších tónech zelené, tyrkysové a sytě modré.

Segment svetrů a modelů pro aktivně trávený čas s výrazně městskou atmosférou zastupují mikiny, overaly z laminovaných materiálů a nadrozměrné vesty s potiskem loga značky.

Vzhled dotváří kultovní kabelka Twinset Milano REBEL BAG z řemeslně zpracované kůže s novým potiskem vzorování krokodýlí kůže. V nabídce je v odstínech bílé, zelené a třešňově červené. Dodává se v různých velikostech s definovanými objemy a kovovými sponami. Ramenní popruh ve zlaté barvě dodává tomuto doplňku charakter a sílu osobnosti.

Twinset

EBC promo