Seznamte se s ryze českou značkou Xiss

Existují ještě „zlaté české ručičky“? A dokážeme to dnes ocenit, nebo dáváme přednost zahraničním značkám? 

Nemusíte za každou cenu preferovat zahraniční výrobce, protože i v našem malém českém rybníčku se stále ještě pyšní několik takových, kteří svou práci dělají poctivě a kvalitně! I lokální značky mají co nabídnout. A jednou z nich je také designová značka Xiss.

Xiss založily dvě kamarádky. Spolu navrhují a vyrábí originální a nadčasové doplňky. Batohy, cestovní tašky, pytle, obaly na notebooky, ale třeba i šperky. To vše je Xiss! Tyto hravé, minimalistické a nevšední produkty v Česku jen tak nenajdete, většinou totiž vznikají na druhém konci světa. 

První módní kousky značky Xiss vznikaly v malé pracovně. Postupem času však značka zaznamenala takový úspěch, že dnes vše šijí v dílně na Vysočině a produkty samotné pak prodávají v obchůdku v Jihlavě nebo na eshopu xiss.cz. Doplňky však nejsou produkovány ve strojovém množství, neboť každému kousku věnuje jen pár lidí spoustu času a péče. Základem je přivést na trh poctivé, praktické, a hlavně kvalitní produkty pro zákazníky z celého světa. A to hezky česky! 

Materiál, který se při zhotovení produktů používá, je výhradně ,,animal friendly”, nepochází z živočišné výroby, a přitom si zachovává stejných nebo i vyšších kvalit. Předtím, než Xiss vypustí výrobek do světa, jej pečlivě testuje, protože kvalita je priorita číslo jedna. Všechny produkty jsou také zdobené dřevěným štítkem s vypáleným logem Xiss nebo minimalistickým srdíčkem z bižuterie. Tato srdíčka také tvoří základ Xiss šperků a jsou ručně vyráběna ve spolupráci s jabloneckou bižuterní firmou. 

A proč zrovna název Xiss? Vznikl zhruba před 15 lety v dětských hlavách a okolnosti vzniku jsou již dávno zapomenuty, jak prozradily se smíchem obě zakladatelky. 

Kde Xiss najdete?

ONLINE: www.xiss.cz

ADRESA: Palackého 1215/12, Jihlava

EBC promo