REKLAMA

Designové byty v centru Prahy: Co znamená skutečný luxus v bydlení?

Ač to není na první pohled zcela patrné, všechny tyto byty spojuje hned několik věcí – lokalita v centru Prahy, unikátní design a komfort, díky kterému se budete cítit jako doma ihned po nastěhování. Řeč je o společnosti Empirent, která vdechuje život realitám na pražských adresách, které mají vše, co potřebujete k pohodlnému žití, a následně je pronajímá. Za každým bytem stojí tým designérů a architektů, kteří z interiéru vytvoří jedinečný prostor pro stylové, pohodlné, a současně funkční bydlení.

Velkorysé úložné prostory, šikovně promyšlené dispozice bytů nebo důraz na každičký detail napovídají, že za tímto praktickým přístupem stojí pravděpodobně žena. „V minulosti jsem díky práci hodně cestovala a většinu svého času jsem trávila na letištích nebo v hotelových pokojích. Z toho důvodu jsem chtěla z každého bytu vytvořit především domov, kde se bude každý cítit uvolněně a v bezpečí,“ říká Olga Grillová, která stojí v čele rodinné firmy Empirent a dodává:„Navíc v dnešní době si ne každý může hned dopřát vlastní bydlení. Proto mnohdy volí pronájem, do kterého chtějí investovat jen minimálně a většinu vybavení pořizují v řetězcích s nábytkem. My naopak poskytujeme kompletní servis, kdy plně vybavený byt je jen jednou z mnoha položek.“

Komfort a flexibilita je nový luxus

V době, kdy je home office častěji skloňovaným termínem než kdy dříve, je potřeba cítit se doma pohodlně a dobře opravdu důležité. Všudypřítomný stres chceme hodit za hlavu a alespoň na chvíli se o nic nestarat. „Jednou z našich největších výhod jsou naprosto unikátní služby, které nabízíme každému nájemníkovi nad rámec bydlení. V praxi to znamená, že jsme vám během chvíle schopni vyměnit prasklou žárovku, opravit pračku nebo zařídit pravidelný úklid či hlídání. Naším cílem je vzít veškeré starosti spojené s bydlením na svá bedra a dopřát každému, kdo se s námi rozhodne bydlet, tu možnost mít doma čas jen na sebe a své nejbližší,“ usmívá se Olga Grillová. Není divu, že v budoucnu plánují také mobilní aplikaci, která celý proces ještě zjednodušší. Komfort a flexibilita je totiž nový luxus, který by si měl dopřát každý z nás.

Bytů, které momentálně Empirent nabízí k dlouhodobému pronájmu, je téměř na dvě stě. Většina z nich se nachází na Praze 1, v business čtvrti Karlín nebo několik kroků od Havlíčkových sadů a vinice Grébovka. Právě tolik vyzdvihovaná flexibilita, kterou společnost často zmiňuje, se projevuje ve velmi široké nabídce, z níž si vyberou nejen milovníci luxusu, ale také studenti, kteří hledají economy řešení. „S každým zájemcem o bydlení jednáme individuálně a neděláme rozdíly. Naším cílem je poskytnout vysněný domov a moc dobře víme, že každý z nás má jiné potřeby i vkus. Jsme tu jednoduše od toho, abychom zprostředkovali to nejlepší bydlení pro každého klienta, ať už si přeje terasu s výhledem na celou Prahu, snadné parkování nebo bydlení se skvělou dostupností do centra. Vždy jsme připraveni poradit a poskytnout řešení šité přímo na míru potřeb našich klientů,“ dodává za celý tým EmpirentOlga Grillová.

REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA