Muži sobě: Nejlepší tipy na večer v pánské společnosti

Příprava na večer

Nenechte se mýlit, že mužům mezi „svými“ nezáleží na tom, jak vypadají. Chtějí vypadat dobře, jen je to nesmí stát příliš mnoho času a úsilí. O dokonalý styling pánských chloupků a vousů se postará zastřihovač Braun Series X Styling. S Braun Series X vykouzlí perfektní strniště, přesné zastřižení i dokonalé tvarování kontur, a to pohodlně, rychle a jednoduše.

Zastřihovač Braun Series X Styling

Komunikační prostředek

Sezvat partu, sdílet zážitky, vytvořit si svou skupinu, i když nejste zrovna spolu. S kompaktním telefonem Motorola edge 30 neo v odstínu Very Peri, barvě roku 2022 od Pantone, bude tohle všechno mnohem jednodušší. 

Telefon Motorola Edge 30 neo

Přenosný projektor The Freestyle od Samsungu

Sportovní přenosy, akční filmy nebo oblíbené hudební klipy – ať už se vám o zábavu bude starat jakýkoli podkres, sledujte ho pohodlně a kvalitně. Na zdi, na stropě, doma, na návštěvě nebo v létě na grilování… S přenosným projektorem The Freestyle od Samsungu můžete své oblíbené scény sledovat kdykoliv a odkudkoliv. Stačí najít vhodnou plochu, připravit občerstvení a spustit play. 

Přenosný  projektor The Freestyle od Samsungu

Sada chilli omáček

Někdo to rád ostré, muži obzvláště. Pro každý mužský jazyk ocení peprné občerstvění. Připravit ho pomůže dárková sada tekutých chilli mashů. Je ideálním vánočním dárkem, kterým svému partnerovi doslova vykouzlíte slzy v očích. 

Sada chilli mashů

Kvalitní alkohol

K večerům v pánské společnosti neodmyslitelně patří také sklenka něčeho ostřejšího. Například prémiový zážitek temně jantarového rumu přímo z Kuby Legendario Rum Aňecho 9Y

Kubánský rum Legendario Rum Aněcho 9Y

Pro hračičky

Pánové milují technické věci a svým chlapeckým zálibám nikdy úplně neodrostou. Jejich duši potěšíte, když jim darujete velký kovový raketoplán se světly a zvuky, setrvačníkem a otevíracími dveřmi z Hamleys, který budou moct sdílet třeba se svým synem. 

Raketoplán Hamleys
Měření