Beauty talk with Naomi Scott

Vstávám…

... když jsem v dobrém rozpoložení, tak v půl osmé. Nejlépe se mi spí 7–8 hodin.

 

Den začínám…

... tím, že si na deset minut sednu před červené světlo. Pomáhá mi to na TSWS (syndrom vysazení kortikosteroidové léčby, pozn. red.). Pak se osprchuji a dám si snídani.

 

Snídám…

... opečený německý žitný chléb s veganským máslem a plátkem bio pečeného krůtího masa a okurkou. K tomu si dám ovesné matcha latté a trochu šťávy z červené řepy.

 

Zachraňuje mě…

... spousta výživových doplňků včetně tekutého vitaminu C, multivitaminů, vitaminu D a dalších. Jsem velkou zastánkyní vnitřního zdraví.

 

Můj rituál…

... těsně před sprchou se věnuju suchému kartáčování (pokud na něj zrovna nezapomenu). Je to velmi zdravé a očistné. Zbaví to kůži odumřelých buněk a rozproudí lymfu.

 

Cvičení…

... řeším hlavně kvalitním strečinkem. Po čase jsem se také vrátila k posilování vlastní vahou.

 

O vlasy…

... pečuji organickým šamponem Moogoo Milk. Skvělě se hodí pro citlivou pokožku a má 100% přírodní složení. Snažím se nechat vlasy v klidu, jak jen to jde. Pokud nepracuji, nepoužívám proto žádné další produkty.

 

Nej styling…

... kartáčem s přírodními štětinami sčešu vlasy dozadu a udělám si nízký culík. Ideální, když si nestíhám umýt vlasy nebo mám naspěch.

 

Nejlepší rada…

... kterou jsem dostala, je, abych rty příliš nemazala pomádou, protože si na to zvyknou, a jakmile je nenatřu, budou vysušené.

 

Má make-up rutina…

... je zůstat hlavně přirozená, takže make-up nepoužívám – tedy opět když zrovna nepracuji.

 

Neobejdu se bez…

... podkladové báze RMS Beauty. Jedná se o veganskou clean kosmetiku, k jejímuž vyhledávání používám databázi EWG (Enviromantal Working Group), která obsahuje detailní informace o toxicitě konkrétních produktů. Nechci si na kůži dávat žádné škodliviny.

 

Relax je pro mě meditace, úklid domu, ale také zapálená vonná svíčka. A vypnuté sociální sítě.

 

Voní mi…

... citrusová vonná esence  Beatrice od značky Aesop a taky konopná svíčka od Malin + Goetz. Miluju svíčky!

 

Make-up na party…

... je založen na pěti produktech: tužce a gelu na obočí, tekuté oční lince Rare Beauty (která mi právě dochází), tmavě hnědé konturce na rty Givenchy a nude rtěnce Tom Ford. Make-up kvůli TSWS nepoužívám.

 

Beauty obsese…

... snažím se každý den hýbat, užívat potravinové doplňky a pít čerstvou vodu, což je pro někoho jako já, kdo se zapomíná pořádně napít, opravdu velká výzva. S disciplínou hodně bojuji. Navíc si nemyslím, že by jeden zdravý návyk spasil všechny moje neduhy.

 

Nejoblíbenější vůně…

...je Nomade Eau de Parfum Naturelle s vůní jasmínového květu. Mám velmi citlivou pleť a složení této vůně je veganské a obsahuje 100% složek přírodního původu včetně alkoholu i vody. Takže ji mohu nosit s vědomím, že na mé pokožce není nic toxického. Dokonce i obalové materiály snižují dopad na životní prostředí.

 

Relaxuji…

... pravidelnou meditací, úklidem nebo si zapálím vonnou svíčku a vypnu sociální sítě. 

 

Můj oblíbený wellness tip…

... je vynechat mléčné výrobky. Kvůli kožním problémům musím dbát na to, abych nekonzumovala zánětlivou stravu, cukr a alkohol. Ale to přece všechny víme…

 

REKLAMA