REKLAMA

10 nejlepších vlasových střihů na jaro 2020

REKLAMA

To, že přichází nová sezóna, neznamá, že přijdou úplně nové věci, které jste předtím nikdy neviděly. Jako se trendy opakují v módě, stejné je to i u make-upu a vlasů. My jsme pro vás vybraly 10 trendy sestřihů na tohle jaro, s kterými určitě nešlápnete vedle. 

  • '70s Bangs

70. léta se vrací ve velkém stylu a to v podobě záclonové ofiny, která je v prostředku rozdělená napůl. Nejvíc nás baví na Seleně Gomez.

  • The Rachel 

Žádný střih nedefinoval pozdní 90. léta jako „Rachel“ – účes Jennifer Aniston ze seriálu Přátelé. Účes charakterizuje sestříhané vrstvení, dobrém foukání, hladké struktury a stočené konce. Zamilovala si ho i Hailey Bieber.

  • Asymmetrical Lob

Vyzkoušejte asymetrický styl, jaký má Charlize Theron. Střih je na zádech kratší a vpředu delší. Nebo pro výraznější vzhled delší na jedné straně než na druhé straně.

  • Chin-Length

Ideální střih pro jemné vlasy. Díky němu se vlasy zdají mnohem plnější. Podívejte se, jak to sluší zpěvačce St. Vincent.

  • Modern Shag

Sedmdesátky volají a celebrity odpovídají! Shag je základním stylem. V roce 2020 vidíme aktualizovanou verzi. Funguje pro kudrnaté vlasy, rovné vlasy, dlouhé, středně dlouhé a ještě kratší vlasy. Kesha letos nosí mokrý Shag.

  • Rounded 'Fro

Kudrnaté vlasy chtějí být přirozeně objemné a v roce 2020 jde především o jejich přijetí a posílení. Zvažte strukturu a tvar obličeje, než se rozhodnete, který střih zvolíte. Naprosto úchvátně „rounded 'fro“ vynesla herečka Jessica Williams.

  • Short Bangs

Ofina 2020 sedí přímo nad obočím, takže je o něco kratší než u předchozích módních stylů. Dokonale sluší Kendall Jenner.

  • The New Pixie

Pixie je nestárnoucí klasika. Existuje tolik variací. Jako třeba ta, kterou představila Zoë Kravitz.

  • One Length

Kim Kardashian je královnou dokonale vyžehlených lesklých vlasů. Trend 2020 přeje hlavně struktuře. A uvidíme více lesku! 

  • The New Bob

I když se zdálo, že v roce 2019 měla každá celebrita mikádo a letos jim bude konec, není tomu tak! I letos je mikádo pořád v kurzu, jen se mění tvar v závislosti na nositeli. Kristen Bell má krátké mikádo a nejraději ho nosí za jedno ucho.

ELLE Beauty Club rada nad zlato: 

Pokud uvažujete o střihu, uložte si inspiraci z fotek, abyste ji mohly ukázat svému kadeřníkovi. Fotografie jim pomohou přesněji porozumět tomu, co chcete. A to i v případě, že bude finální střih přizpůsoben vaší struktuře vlasů, tvaru obličeje i životnímu stylu. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA