Potřebují vaše vlasy změnu?

Vybrali jsme pro vás pět značek vlasové kosmetiky, které stojí za to vyzkoušet. Nadchnou vás jak svým složením, tak i obalem. Používají jen ty nejlepší ingredience, díky kterým vy i vaše vlasy okamžitě poznáte, že změna stála za to!  

SACHAJUAN 

Počáteční filozofií značky vlasové kosmetiky Sachajuan bylo přinést zákazníkům a stylistům výrobky, jež ulehčí péči o vlasy. Tvůrci značky jsou kadeřníci Sacha Mitic a Juan Rosenlind ze Stockholmu, kteří si v tomto městě otevřeli v roce 1997 vlastní salon. Značka Sachajuan pomáhá docílit toho nejefektnějšího osobitého vzhledu tou nejjednodušší cestou. S přípravky Sachajuan vždy snadno dosáhnete požadovaného účesu.

BALMAIN

Díky historii slavného pařížského módního domu dnes mnoho mezinárodně uznávaných návrhářů pracuje s kolekcemi Balmain Hair Couture při svých show a foceníVe spolupráci s backstage stylisty vyvinula značka Balmain Paris Hair Couture řadu naprostých nezbytností určených pro vytváření luxusních účesů a stylů.

AUTHENTIC BEAUTY CONCEPT

Authentic Beauty Concept je ucelená prémiová značka vytvořená společně s týmem jedinečných kadeřníků pro zahájení nové cesty k autentické kráse. Používají jen čisté ingredience pečlivě vybraného původu. Jejich produkty neobsahují silikony, sulfátové surfaktanty, parabeny, minerální oleje a umělá barviva, místo toho používají účinné veganské ingredience. 

PAUL MITCHELL MARULA OIL 

Luxusní péče pro vaše vlasy. Marulový olej se postupně s každým dotekem uvolňuje do vašich vlasů. MarulaSpheres vašim vlasům dodají důležité živiny a vlhkost a vy získáte viditelně zdravější a lesklejší vlasy. Jemné produkty bez sulfátů obohacené marulovým olejem lisovaným za studena a vysoce účinnými antioxidanty a regenerující kyselinou olejovou dodává vlasům vlhkost a hebkost a uklidňuje je. Účinná látka MarulaSpheres přilne k vlasům a aktivuje se při každém dotyku, takže se pěstící účinek marulového oleje dá delší dobu vyvolávat znovu a znovu. Vlasy jsou nádherně hebké, hydratované a nadýchané.

JOHN FRIEDA

Příběh značky John Frieda se začal psát před více než 30 lety s otevřením jejího prvního salonu na ulici New Cavendish Street v Londýně. Dnes vize značky odráží odkaz tohoto salonu a nabízí produkty, které cílí na specifické stylingové potřeby vlasů a které vám nabídnou výsledek jako ze salonu. Ten uvidíte i ucítíte. John Frieda má speciální péči pro blondýnky, brunetky, zrzky. Ale i pro větší objem, vlnité nebo zničené vlasy. 

EBC promo