10 žen otestovalo barvu Botanea v salonech L'Oréal Professionnel

V září jste se mohli přihlásit do soutěže ELLE a vyhrát vlasový zážitek s barvou BOTANEA v salonech L'Oréal Professionnel. Jde o první 100% přírodní barvu na vlasy, jež představuje nový přístup k barvení vlasů v salonech: od ingrediencí pečlivě vybíraných v Indii až po laboratoře. Tvoří ji 100% čisté, na prášek rozmělněné a v kokosovém oleji obalené části rostlin Cassia, Henna a Indigo. Botanea přirozeně barví, rozjasňuje a respektuje i ty nejjemnější vlasy. Do soutěže se vás přihlásilo mnoho, ale redakce mohla vybrat jen deset z vás. Co na barvu BOTANEA některé ze soutěžících říkají?

BOTANEA

 

VÝHERKYNĚ:

Veronika Učňová, Lazebnictví Juříčkovi

Co výherkyně očekávala od barvy: Zářivost.

Vyjádření salonu: Výherkyni Veronice jsme u hlavy barvili odstínem Cassia s Hennou pro oživení přírodní hnědé do mírného odlesku měděné a do délek jsme použili odstín Henna pro intenzivní měděnou na zesvětlených vlasech.

Vyjádření výherkyně: S barvou jsem moc spokojená. Vlasy jsou po ní krásně lesklé. V salonu jsem si to moc užila, byl to velmi příjemně strávený čas.

Sophie Šarláková, Top Style Salon

Co výherkyně očekávala od barvy: Kvalitu a délku.

Vyjádření salonu: Přáním klientky byla studená hnědá, proto jsme použili 120 g Indiga a 80 g Henny, aby jí to zneutralizovalo teplé odlesky z předchozího barvení a zároveň barva působila přirozeně.

Vyjádření výherkyně: Barvou Botanea jsem příjemně překvapená. Vlasy jsou po dvou týdnech od barvení ve stejném stavu, jako když jsem odcházela ze salonu. Barva vlasy vyživila, zpevnila a dodala krásnou barvu. Botaneu mohu z vlastní zkušenosti jen doporučit a ráda si časem barvení zopakuji. 

Tatiana Uličná, Hajdin & Hajdinová s. r. o.

Co výherkyně očekávala od barvy: Jsem přírodní typ jako Karolína a chtěla bych vlasům vrátit lesk a zdraví. 

Vyjádření výherkyně: Jsem nadmíru spokojená. Barva vlasů je oživená a přitom pořád vypadá přirozeně. Dostala jsem pozitivní zpětnou vazbu i od kamarádek. Určitě se k barvě Botanea vrátím.

Anna Jadamusová Beranová, Salon Koppová

Co výherkyně očekávala od barvy: Chtěla bych jednolitou zářivou barvu.

Vyjádření výherkyně: Bylo to opravdu báječné! Děkuji Petře Koppové za příjemně prožitý den v jejím salonu. Takhle upravené a krásné vlasy přeji každé ženě.

Barbora Zrostlíková, Salon Petra Měchurová

Co výherkyně očekávala od barvy: Oživit barvu, dodat lesk, ale bez ničení. 

Použito bylo: 50 g Cassia, 12 g Henna a 90 g Indigo

Sona Suranyi, HSC rezort

Co výherkyně očekávala od barvy: Nechci nic měnit. Barvím se sama doma a chci to zkusit v salonu.

Vyjádření výherkyně: S výslednou barvou jsem spokojená a určitě v ní bude dále pokračovat. Barvu bych doporučila i ostatním. Je to určitě lepší varianta než chemické barvy.

 

Pokud máte zájem o barvení Botanea a výše uvedené salony máte daleko, využijte lokátor salonů a najděte si ten, který máte nejblíž na www.salon-expert.cz  a www.salon-expert.sk.