Magické konturování je tajnou zbraní VIP vizážistek

Konturování je stále jedna z nejoblíbenějších forem líčení. Hrou světla a stínů lze velmi snadno zeštíhlit obličej, zvýraznit oči, lícní kosti, ale i zúžit či zkrátit nos, bradu či zvýraznit dekolt.

V první řadě záleží na tvaru obliečeje (kulatý, podlouhlý, oválný nebo čtvercový), na základě toho si můžete rozvrhnout, jaké kontury potřebujete zvýraznit a naopak které potlačit. Co je tmavé jde do pozadí a co je světlé, rozjasněné naopak vystupuje vpřed.

Neméně důležité je i jaké produkty používáte. My vybrali 5 našich nejoblíbenějších od značky NYX. Revoluční mladistvá značka dekorativní kosmetiky byla založena v roce 1999 v Los Angeles uměleckou maskérkou Toni Ko. Je odrazem nejnovějších trendů v líčení, o kterých se právě mluví. V portfoliu značky najdete vše od rtěnek, make-upů až po profesionální kosmetické štětce. A co se týče paletek na konturování, má oprvadu velký výběr. Posuďte samy:

 

  • NYX Professional Makeup Highlight & Contour Pro Palette 

 Za nás naprostá jednička. Osm rozjasňujících a konturovacích odstínů na míru, které perfektně zvýrazní přesně ty rysy, které chcete. A až vám nějaká barva dojde, stačí jen vyměnit za novou.

  • NYX Professional Makeup Highlight & Contour Cream Pro Palette

Sestra oblíbené paletky HIGHLIGHT & CONTOUR PRO PALETTE - jen v krémové podobě. Osm vyměnitelných krémových, snadno zapracovatelných odstínů pro rozjasnění a konturování.

  • NYX Professional Makeup Cream Highlight & Contour Palette

Krémová varianta paletky se třemi hedvábnými odstíny ve dvou varaintách. Její výhodou je velikost, která se vám bez pochyb vejde do každé kabelky.

  • NYX Professional Makeup Conceal Correct Contour Palette

Šest odstínů pro každý typ pleti. Barvy se dají pohodlně vrstvit, používat samostatně i kombinovat pro ideální odstín.

  • NYX Professional Makeup 3 Steps To Sculpt Face Sculpting Palette

Tři speciálně vybrané odstíny pro snadné konturování a rozjasnění pleti. A zároveň je k dostání ve 4 barevných variantách pro různé tóny pleti.

ELLE Beauty Club doporučuje: