NEJLEPŠÍ POMOCNÍCI NA MESSY VLNY

Plážový vzhled je trend, který nás jen tak neomrzí. Posledních několik let se rozcuchané, neuspořádané, schválně nedbale upravené vlasy objevovaly snad všude, a žádný účes tento trend neukazuje lépe než plážové vlny. I když jsou především inspirované bohémským stylem, rychle se přenesly na přehlídková mola i pro každodenní nošení. Dokážou doplnit jakýkoli outfit a dodat mu moderní šmrnc. Nepatří jenom k létu, tento sexy bezstarostný styl vás provede jakýmkoli ročním obdobím. A nejlepší na něm je, že sluší všem typům i barvám vlasů.

Klíčem k dokonale nedbalému účesu je vytvořit tu správnou texturu za pomoci dobře zvolených produktů.

 

  • Krok 1: Začínáme mytím vlasů. Použijte například Kérastase Densifique Bain Densité, hydratační a zpevňující šamponovou lázeň pro vlasy postrádající hustotu a k tomu kondicioner Kérastase Densifique Fondant Densité, hydratační a zpevňující péče pro vlasy, která vlasům dodá texturu a hydrataci, aniž by je zatěžovala.
  • Krok 2: Mokré vlasy jemně vysušte ručníkem a použijte slaný sprej pro objem a tvar Redken Texturize Fashion Waves 07. Důkladně postříkejte všechny vlasy a dbejte na to, aby se sprej dostal i ke kořínkům.
  • Krok 3: Vlasy vyfénujte – nadzvedávejte je u kořínků a vysoušejte je různými směry –, abyste jim dodala větší objem.
  • Krok 4: Na řadu přichází vytvoření vln.

Náš tip: Pomocí žehličky berte jednotlivé prameny a postupně ohýbejte cik cak proti sobě, aby vznikly klikaté vlny. 

  • Krok 5: Nechte vlasy úplně vychladnout a pak je trochu rozcuchejte, aby získaly texturu. Účes zafixujte lakem na vlasy, který se dá snadno vykartáčovat, jako je sprej na vlasy pro fixaci a tvar L’Oréal Professionnel Tecni Art Fix.

 

ELLE Beauty Club doporučuje: