Depp, Gerber, Jenner. Děti slavných dobývají mola

 

Některé děti jakoby z oka vypadly svým rodičům. Skvělým příkladem jsou Kaia a Presley Gerber. Oba zdědili geny své matky a ikony devadesátých let Cindy Crawford. Supermodelka zářila nejen na přehlídkových molech, ale i v televizní reklamě na Diet Pepsi. Toto ikonické video je stále považováno za nejvýraznější moment americké reklamní popkultury. Sourozenci měli proto k modelingu nebývale blízko. Už od svých šestnácti letech se Kaia aktivně účastnila módních přehlídek pro Calvin Klein, Marc Jacobs, Saint Laurent a Versace. Presley se zase stal tváří reklamní kampaně Calvin Klein Jeans, v roce 2018 pak debutoval na svém prvním pařížském týdnu módy pro dům Balmain.

Genetickou loterii vyhrála i Lily-Rose Depp. Půvabná dcera hollywoodského fešáka Johnnyho Deppa a slavné modelky a herečky Vanessy Paradis nezůstala bez povšimnutí módního průmyslu. Už v šestnácti letech ji pod svá křídla vzal tehdejší kreativní ředitel Chanel Karl Lagerfeld, pod jehož taktovkou debutovala na haute couture přehlídce francouzského domu. Stala se tváří parfému Chanel No.5. a nyní zkouší prorazil i v Hollywoodu coby herečka. Další slavnou dcerou hereckých ikon je Ireland Basinger-Baldwin. Dcera Kim Basinger a Aleca Baldwina se nyní věnuje výhradně fotomodelingu. Už od svých šestnácti let bodovala na obálkách časopisů jako Marie Claire nebo Elle, stala se také tváří reklamní kampaně značky Guess. Fotomodelingu se věnuje i dcera Christie Brinkley – první modelky, která byla vybrána na obálku Sports Illustrated Swimsuit Issue hned třikrát po sobě. Její dcera Sailor Lee Cook se dokonce v roce 2017 objevila po boku své třiašedesátileté matky a starší dcery Alexy Ray Joel na stránkách onoho slavného sportovního magazínu.  

 

Podívejte se, jak vypadají děti slavných topmodelek:

 

Kdo však má modeling doslova v krvi je Lila Grace Moss-Hack, dcera supermodelky Kate Moss a mediálního magnáta Jeffersona Hacka. Ta již ve svých devatenácti letech pracuje pro módní značky jako Marc Jacobs, Chanel nebo Miu Miu. Vloni se dokonce na haute couture přehlídce italského domu Fendi sešly dvě generace Moss na jednom mole. Po boku své matky a sexsymbolu sedmdesátých let Jerry Hall debutovala i pětiletá Elizabeth Jagger. Dcera frontmana The Rolling Stones Micka Jaggera se společně se svou mladší sestrou Georgií May Jagger rovněž staly velmi uznávanými modelkami. Spolupracují se značkami Tommy Hilfiger či Sonia Rykiel.

Slavnými rodiči ze světa showbyznysu se mohou pochlubit i aktuálně nejlépe placené modelky – Bella a Gigi Hadid, nebo Kendal Jenner. Jejich matka Yolanda se modelingu věnovala dlouhých patnáct let. Nyní se však po boku svých dcer vrací do módního světa skrze magazínové editorialy a reklamní kampaně. I Kris Jenner, matka Kendal, která vybudovala nejsilnější matriarchát showbyznysu, působila svého času krátce jako modelka. Kendal tak po svém debutu na mole (kdysi) nejsilnější značky spodního prádla Victoria’s Secret hravě získala zakázky od módních gigantů jako Chanel, Balmain, Fendi a Versace.

Ze svého vzhledu a slávy rodičů však netěží jen ženy. V reklamní kampani značky Burberry nedávno zazářil i Brooklyn Beckham, syn legendárního britského fotbalisty a bývalé Posh Spice. Modelingem se živí i Daniel Lee, čtyřiadvacetiletý syn jedné z nejslavnějšíchplaymate Pamely Anderson, který se pravidelně objevuje na přehlídkových molech značek Armani Exchange, Coach, Dolce & Gabbana či Hugo Boss.