Když roky nehrají roli: Hollywoodské páry s největším věkovým rozdílem

Sydney Sweeney a Jonathan Davino: 14 let

Přestože je Sweeney s Jonathanem Davinem spojována už od roku 2018, moc se toho o jejich vztahu neví. Snaží se ho držet mimo zájem veřejnosti a kromě několika prominentních akcí, kde se spolu objevili, o sobě na sociálních sítích nepíší. Sydney o jejich vztahu nikdy veřejně nemluvila, pouze toto téma lehce nakousla. 

Gigi Hadid a Leonardo DiCaprio: 21 let

Leonardo DiCaprio poprvé udělal výjimku a randí s modelkou Gigi Hadid. I přesto, že je Gigi víc než Leem tolerovaných 25 let, přeci jen je věkový rozdíl mezi nimi úctyhodných 21 let. Gigi se ale nechala slyšet, že je ráda, že Leo vstoupil do jejího života a že je to přesně to, co potřebovala. Také Leo si čas strávený s Gigi užívá. 

Amal Clooney a George Clooney: 17 let

V roce 2014 starý mládenec George Clooney, tehdy 52letý, šokoval celý svět, když oznámil své zasnoubení s mezinárodní právničkou na ochranu lidských práv, tehdy 35letou Amal Alamuddin. Pár oficiálně uzavřel manželství během krásného obřadu v Benátkách v září 2014, tedy pouhý rok poté, co se seznámili.  O tři roky se jim narodila dvojčata Ella a Alexandr.

Amal a George Clooney

Mary-Kate Olsen a Olivier Sarkozy: 17 let

Bankéř a bratr dřívějšího francouzského prezidenta Olivier Sarkozy a Mary-Kate Olsen se zasnoubili v roce 2014 poté, co spolu dva roky randili. Vzali se během malého obřadu v roce 2015, a bydlí spolu v honosném domě v New Yorku.  

Camila Alves a Matthew McConaughey: 13 let

Matthew McConaughey potkal třiadvacetiletou modelku Camilu Alves v nočním klubu v Los Angeles v roce 2006. Jemu bylo tehdy 36 let a i když ho to stálo dost úsilí, nakonec si její náklonnost získal. O ruku ji požádal na Štědrý den v roce 2011 a vzali se v červnu 2012. Mají spolu tři děti: syny Leviho a Livingstona a dceru Vidu.

Nick Jonas a Priyanka Chopra: 10 let

Vztahu těchto dvou věřilo jen málo lidí, zejména proto, že Priyanka je o 10 let starší než Nick. Pár se ale po dvou měsících randění v červenci 2018 zasnoubil a v prosinci téhož roku uspořádal okázalou svatbu se dvěma obřady a několika oslavami v Indii. Připomínky o věkovém rozdílu nechávají manžele v klidu. Nick prý miluje randění se staršími ženami, a díky tomu je pro něj Priyanka ještě přitažlivější,“ prozradil zdroj z jejich okolí.  

Alicia Vikander a Michael Fassbender: 12 let

Alicia Vikander Michael Fassbender spolu začali randit v roce 2014 poté, co se setkali na natáčení filmu Světlo mezi oceány. Zamilovaná dvojice se začátek vztahu snažila tutlat a vyhýbat se kamerám i objektivům, ale po návratu z inkognito svatby na Ibize v roce 2017 byli odhaleni, že jsou novomanžely.

Heidi Klum a Tom Kaulitz: 16 let

Heidi Klum bylo 45 let, když začala v roce 2018 randit s 29letým kytaristou Tokio Hotel Tomem Kaulitzem. Následující rok se pár nechal oddat nejprve civilně a později následovala  okázalá italská svatba v roce 2018. 

Heidi Klum a Tom Kaulitz

Princezna Charlene a princ Albert: 20 let

Potkali se v roce 2000 na plaveckých závodech v Monte Carlu. Charlene byla totiž jihoafrickou reprezentantkou v plavání. Charlene a Albert spolu dlouhých deset let chodili, než Charlene připadl zásnubní prsten a o pár měsíců později i šlechtický titul. 

Hugh Jackman a Deborra Lee-Furness: 13 let

Hugh Jackman a Deborra Lee-Furness se poprvé setkali v roce 1995 v australské show Correlli a vzali se o rok později. Adoptovali spolu dvě děti, Oscara a Avu. Jackman řekl magazínu People, že navzdory tomu, že je jeho partnerka starší, je to on, kdo je u nich doma dospělejší a zodpovědnější: „Ona je jako malé dítě. Já říkám - zlato, tady se parkovat nesmí."

Zdroj: Wikipedia Commons, elle.com, people.com, seventeen.com