Miluje rudou. A red carpet zbožňuje ji. Seznamte se s Karlie Kloss

Marc Jacobs, Carolina Herrera, Christian Dior, Jean Paul Gaultier, Lacoste, Alexander McQueen, Adidas, Swarovski, John Galliano… Těm všem se stala Karlie Kloss múzou, bez níž by jejich díla nebyla tím, čím se stala. Karlie dokázala každou přehlídku či kampaň pozvednout do hvězdných výšin a návrháři ji za tuto schopnost milovali a milují dodnes. Karlie však není pouze úspěšnou topmodelkou. 

Angažuje se v nejrůznějších charitativních organizacích a snaží se o lepší život a buducnost pro hladovějící děti na celém světě. Díky jejímu zápalu pro IT technologie podporuje také mladé dívky, které sdílejí stejnou vášeň. Ty se díky jejímu stipendiu mohou věnovat softwarovému inženýrství a počítačové vědě. Nikoho pak určitě nepřekvapí, že si Karlie v roce 2015 založila svůj kanál YouTube s názvem „Klossy“. Od youtubového kanálu byl už pouze krůček k vlastnímu televiznímu pořadu. V roce 2017 tak oznámila, že „Movie Night with Karlie Kloss“ poběží na placeném televizním kanále „Freeform“, který vlastní Disney. Od roku 2018 se začala objevovat jako ambasadorka světových kosmetických značek, což trvá dodnes.

Prohlédněte si ty nejstylovější looky modelky Karlie Kloss:

Karlie je také velmi aktivní na sociálních sítích, kde si střípky z jejího života prohlíží více než 10,9 milionů followers. Netají se ani svou láskou k pečení. Často se pak stává, že své přátele, kolegy a známe obdarovává domácími dobrotami, které pro ně vlastnoručně upeče. A podle všeho se jedná o velmi povedené dezerty. Navíc, co si budeme povídat. Neznáme snad nikoho na světě, kdo by nechtěl ochutnat domácí dorty od samotné Karlie, navíc s vlastnoručně napsaným věnováním…

Díky baletu, kterému se Karlie odmalička věnovala, získala skvělou průpravu do života. Nejenže se naučila bezchybnému držení těla, ale i svůdné chůzi, která ji proslavila a díky níž ohromuje diváky v předních řadách na přehlídkách těch nejvěhlasnějších značek a jmen. Díky lásce k tanci získala také kýžený tah na branku, trpělivost, vytrvalost, soustředěnost, touhu a vášeň jít si za svým i přesto, že se zprvu může zdát, že cíl je vzdálený na míle daleko. Karlie Kloss dokázala, že není pouhou modelkou a že ne všem hvězdám stačí ke štěstí molo a záře reflektorů. Stala se  úspěšnou a podnikavou dívku, která dokázala využít své slávy a krásy a vdechla tak život spoustě projektům, které dělají svět lepším místem.

 

Zdroje: Wikipedia Commons, Elle.com

Mohlo by se vám líbit

TOP přehlídkové looky Gisele Bündchen: Flitry, holá kůže i ptačí pera

Nejlépe placená supermodelka světa, která ukončila éru heroin chic modelek, i matka, manželka a bojovnice za životní prostředí. Nejen to byla a je Gisele Bündchen. Ta za svou více jak dvacetiletou kariéru překonala mnoho milníků a stala se hlavní tváří několika nezapomenutelných fashion momentů, přehlídek, editoriálů i kampaní. Jaké ikonické looky předvedla během své kariérní cesty brazilská diva, která dnes slaví své dvaačtyřicáté narozeniny?
elle.cz