Bad girl Ariana Grande: ohlásila rozvod a praskl na ni nový románek

Game over, manželství

Zpěvačka Ariana Grande a realitní makléř Dalton Gomez se spolu poprvé veřejně objevili ve videoklipu k songu Stuck With U, který Ariana nazpívala s Justinem Biebrem. Vzali se během pandemie v květnu 2021 v kalifornském Montecitu ve zpěvaččině domě. Během lockdownu byli jeden pro druhého vším, ale když se život vrátil k normálu, Gomez údajně nedokázal fungovat v souladu s Arianiným náročným programem. Podle zdroje z jejich blízkého okolí nezvládal Arianinu vytíženost a nelíbilo se mu ani to, že mají neustále za zády paparazzi. Odloučili se od sebe letos v lednu. Podle deníku Daily Mail chtěl Gomez manželství s Arianou zachránit, a proto za ní přiletěl do Londýna na natáčení muzikálu Wicked. Bohužel jeho pokus nevyšel a dvojice se před dvěma měsíci definitivně rozešla.

Jeden rozvod, prosím

Ariana ale smutek za zkrachovalé manželství nedržela dlouho. Snubní prsten už nenosí a ze svého Instagramu už dokonce smazala i všechny svatební fotky. Podle veřejného prohlášení ale mezi bývalými partnery vše probíhá korektně. „Ariana a Dalton se vzájemně respektují a zůstávají přáteli. V jejich rozchodu nebyla žádná nevěra ani zášť. Jejich manželství prostě nevyšlo. To se stává,“ uvedl dvojici blízký zdroj deníku Daily Mail.

Rozvody ve vzduchu: Budou Britney, Hailey a Reese zase single?

elle.cz

Láska na place

Otázkou je, jestli bílá vlajka bude vlát mezi odloučenými manžely i poté, co prosáklo na veřejnost, že Ariana už na scénu uvedla nového muže. Proslýchá se, že už nějakou dobu randí se svým hereckým kolegou z Wicked, Ethanem Slaterem. Dvojice se seznámila a zamilovala během natáčení. Slater je hvězdou Broadwaye, předtím působil v divadelní adaptaci SpongeBob v kalhotách a nyní hraje po boku Ariany postavu Boqa v připravované filmové adaptaci Wicked. Také on je čerstvě po rozchodu.

Je v tom Ariana?

Oficiálně se měl se svou manželkou Lilly Jay rozejít po čtyřech letech manželství ještě předtím, než se dal dohromady s Arianou. Kromě manželky opustil také syna, který se jim narodil vloni. Zprávy z okolí jeho manželky ale znějí jinak. Podle nich je Ethanova žena z rozchodu zničená: „Je to hrozné. Mají dítě! Je z ní troska.“ Náhlý rozchod Ethana a Lilly zdroj připsal na konto Arianě a dodal, že mezi manžely dříve „nebylo nic špatného“. Toto tvrzení by mohl potvrzovat i Slaterův příspěvek na Instagramu, který přidal teprve v květnu. Vyznával se v něm své manželce: „Šťastný první Den matek té nejmilejší a nejúžasnější mámě a člověku na světě.“ O rozpadu manželství promluvila konečně i Lilly Jay a nutno říct, že nevykreslila právě lichotivý obrázek: „[Ariana] je ten příběh o pravdu. Není to holčička. Moje rodina je jen vedlejší škoda. Ten příběh je její a Daltonův.“ Slater byl tímto vyjádřením nemile překvapen a zdá se, že se začíná komplikovat i dohoda o péči o jejich syna. Také Arianiným fanouškům se tento scénář nelíbí a apelují na zpěvačku, aby neodváděla zadaného muže od rodiny.

Válka Roseových: Slavné lovestory, které skončily velkolepými rozvody

elle.cz

Ariana se netrápí

Ariana a Slater natáčí ve Velké Británii Wicked od konce minulého roku. Výroba je momentálně pozastavena kvůli zaměstnanecké stávce, a tak má čerstvá dvojice spoustu času na to, aby rozvíjela svůj nový vztah. Grande se nedávno zúčastnila Wimbledonu se svým dalším kolegou Jonathanem Baileym, pozdravila se tam s princem Williamem, jeho ženou Catherine i jejich dětmi a sdílela i několik fotografií, na kterých si užívá společnost ostatních členů z hereckého týmu na natáčení i mimo něj.

Best dressed of Wimbledon: kdo dodržel dresscode a kdo byl za rebela

elle.cz

Zdroj: elle.com, elle.com.au