Válka Roseových: Slavné lovestory, které skončily velkolepými rozvody

Kim Kardashian & Kris Humpries

Po vztahu žitém na očích veřejnosti korunovaném svatbou v pořadu Keeping Up with the Kardashians, požádala Kim v roce 2011 o rozvod. Na tom by asi nebylo nic divného, kdyby se tak ovšem nestalo 72 dní po svatbě. Humphries to nečekal a začal se bránit. Ačkoli manželství trvalo tak krátce, rozvod byl dlouhý a komplikovaný. Hráč NBA totiž trval na zrušení manželství a nikoli na rozvodu. Jako důvod uvedl to, že se cítí podveden. Tvrdil, že Kardashian využila jejich manželství pro vyšší sledovanost své show. Kim si z toho těžkou hlavu nedělala a zatímco s prvním manželem bojovala u soudu, seznámila se a otěhotněla s druhým manželem Kanye Westem. Prý aby soud urychlila...

Kim Kardashian a Kris Humpries

Johny Depp & Amber Heard

Hvězda Pirátů z Karibiku a herečka z Aquamana svedli takovou soudní bitvu, jakou veřejnost nepamatuje. Krátce poté, co v květnu 2016 po 15 měsících manželství požádali o rozvod, vypuklo peklo. Mezi znepřátelenou dvojicí začaly létat obvinění ze znásilnění Heard lahví kvůli Deppově impotenci, vzájemného násilí, kdy Amber měla Johnymu uříznout kus prstu, a z dalších nechutností. Rozvedli se v lednu 2017, ale jejich nejšpinavější prádlo se během vysoce medializovaného procesu pralo ještě v tomto roce. Porota nakonec rozhodla ve prospěch Deppa a nařídila jeho bývalé manželce, aby mu zaplatila 15 milionů dolarů jako odškodné. Za pomluvu Deppova právníka Amber vysoudila nazpět alespoň dva miliony. Uff...

Katy Perry & Russel Brand

Katy a Russell se seznámili na předávání cen MTV v roce 2009. O měsíc později prozradili veřejnosti, že spolu chodí a po čtvrt roce už Russel před Katy poklekl se zásadní otázkou. Jejich manželství mělo ale jepičí život a k rozchodu došlo o pouhých 14 měsíců později. Jako důvod uvedli nepřekonatelné rozdíly. Z Katina pozdějšího vyjádření vyplynulo, že Russel zřejmě neunesl fakt, že z jejich dvojice byla tou populárnější a dominantnější Katy. Rozvod byl velmi rychlý, proběhl hladce a Russel si dokonce nevzal nic z majetkového vyrovnání. Proč je tedy zmiňujeme? Ne kvůli rozvodu samotnému, ale proto, jak byl oznámen. Russel jako gentleman na úrovni poslal Katy sms, že se s ní rozvádí. Není divu, že od té doby spolu dvojice už nikdy nepromluvila.

Vztahový time-out: Znamená pauza rozchod, nebo může dokonce pomoci?

elle.cz

Brad Pitt & Angelina Jolie

Jejich vztah začal během natáčení filmu Pan a paní Smithovi a skončil přesně jako jeho filmová předloha – nenávistí. Vzali se po devíti letech vztahu a o rozvod požádali o pouhé dva roky později, v roce 2016. Angelina neváhala Brada obvinit z alkoholismu, násilného chování a z napadení adoptivního syna Maddoxe během letu soukromým letadlem. Brad se kvůli tomu dokonce dostal do hledáčku FBI. Obvinění byl sice zbaven a roku 2019 byla Brangelina rozvedena, ale nepříjemné tahanice o děti a majetek se táhnou ještě dnes.

Khloé Kardashian a Lamar Odom

Rozvodu nezůstala ušetřená ani Kimina sestra Khloé. Hvězda rodinné reality show a bývalý basketbalista působili jako sympatický pár, takže bylo pro fanoušky zklamáním, když Khloé po 4 letech manželství v roce 2013 požádala o rozvod. Později se ukázalo, že sportovec bojoval se závislostí na drogách a odmítal se léčit, i přesto, že na něj Khloé naléhala. Rozvod se zkomplikoval tím, když se Lamar při návštěvě nevěstince předávkoval drogami a upadl do kómatu. Kim trávila čas v nemocnici po jeho boku, ale své rozhodnutí zpátky nevzala. Poté, co se Lamar uzdravil, požádala Khloé v roce 2016 znovu o rozvod.

Khloé Kardashian a Lamar Odom

Britney Spears a Kevin Federline

Manželství tanečníka K-Feda a jeho šéfky, zpěvačky Britney Spears rychle vzplanulo a následně shořelo jako meteorit v atmosféře. Po dvouletém svazku podala zpěvačka v listopadu 2006 žádost o rozvod. Mezitím stihla Federlinovi porodit dva syny, Seana Prestona a Jaydena Jamese. Vzhledem k Britneiným divokých eskapádám, kdy si na veřejnosti oholila hlavu, napadla paparazzi a zamkla se s mladším synem na několik hodin v pokoji, přičemž policejní hlídka shledala, že je Britney pod vlivem nějaké látky, získal syny do opatrovnictví Federline. I dnes synové žijí u otce a s matkou se ze své vůle nevídají, i když už legálně můžou.

Děti na objednávku: Proč si celebrity najímají náhradní matky?

elle.cz

Paul McCartney a Heather Mills

Po čtyřech letech manželství v roce 2006 se zpěvákovi Beatles a bývalé modelce narodila dcera Beatrice Milly. Po dalších dvou letech letech Paul požádal o rozvod, když tvrdil, že chování jeho manželky bylo konfliktní a často docházelo k hádkám. Mohl to být jeden z mnoha rozvodů, které se celebritám dějí a zapadnout v propadlišti zapomnění. Bohužel Paul zapomněl na jednu maličkost – absenci předmanželské smlouvy. Díky tomu si Mills v rozvodovém přišla na vyrovnání 48,6 milionů dolarů. Zlomený a znatelně chudší „Brouk“ po čase přiznal, že oženit se s Heather bylo jedno z jeho nejhorších životních rozhodnutí.

Denise Richards a Charlie Sheen

Herečka požádala o rozvod v roce 2006 po čtyřech letech manželství a to přesto, že byla v šestém měsíci těhotenství a čekala jejich druhou společnou dceru Lolu. Richards požádala o svěření obou dcer do své péče. U soudu na Charlieho prozradila, že byl hrubý, často si platil prostitutky, hrál hazardní hry a byl závislý na drogách a alkoholu. Ve výčtu Charlieho temných stránek nezapomněla ani na Sheenovo surfování na webu s pornem pro nezletilé. Rozvoem to ale neskončilo, Denise si pro Charlieho následně vymohla zákaz přiblížení a v průběhu let ho ještě zažalovala za neplacení výživného. Ačkoli to může na první pohled vypadat, že se Charlie stal obětí hysterky, která se ho rozhodla zničit, je nutné říct, že Denise měla během manželství i po něm s Charliem svatou trpělivost.

Zdroj: Cheatsheet.com, usmagazine.com, intouchweekly.com, insider.com