Dua Lipa a její tlustá čára za minulostí: nové vlasy, nový muž

Dramatický odchod a překvapení

Dua Lipa udělala tlustou čáru za svým předchozím vztahem s francouzským režisérem Romainem Gavrasem a také se rozloučila se svou typickou tmavě hnědou barvou vlasů. Předcházela tomu dramatická odmlka na Instagramu, která znepokojila fanoušky. Po několika týdnech bez příspěvku na Instagramu se Dua Lipa velkolepě vrátila, aby naznačila, že se něco chystá. Při té příležitosti odhalila své červeně nabarvené vlasy. „Chybí vám?“ napsala k obrázku, na kterém leží v červeno-bílo-modrém pruhovaném topu, kolem ní rozpuštěné čerstvě obarvené vlasy.

Nové vlasy, nový začátek 

Na fotce má Dua Lipa jen jemný make-up, pouze na tváře a nos si nanesla zdravíčko, aby vytvořila efekt pleti políbené sluncem po celém dni na pláži. Své tmavě kaštanové vlasy překryla hlubokým teplým odstínem červeného vína, který krásně ladil s jejíma tmavě hnědýma očima. Od té doby svou červenou barvu o několik odstínů zintenzivnila, takže je z ní regulérní rudovlasá diva. A co bylo impulsem k tak výrazné změně? V rozhovoru pro BBC Radio 2 Dua Lipa vysvětlila: Když jsem pracovala na svém novém albu, spoustu písní jsem právě viděla v červené barvě. Řekla jsem si: ‚Ach, myslím, že bych mohla udělat změnu.‘ A také si byla jistá, že červená nebude pro mé vlasy tak traumatizující jako blond. Když si vzpomenu na všechen ten peroxid a jak se všechno jen pálilo…“ Dodala: „Je to změna, která mi dává pocit trochu něčeho jiného a nového začátku.

Nezlomná Dua Lipa: 7 důvodů, proč jí svět leží u nohou

elle.cz

Dua Lipa vstupuje do své další éry

Dua Lipa také přiznala, že fanoušci se nemýlili, když si mysleli, že rozbitá zrcadlová koule ve videu k jejímu hitu Dance the Night byla jejím způsobem, jak říct sbohem diskotéce, a že se chystá přesunout do své další éry. „Je to rozhodně psychedeličtější,“ popsala své pocity ze svého nového alba. Zdá se také, že má svůj koncept. Když mluvila o svém singlu Houdini, řekla: „Je to v podstatě první příběh v chronologické sérii příběhů o zábavných aspektech single života.“

A nakonec i nová láska

Barva vlasů ale není to jediné, v čem se Dua Lipa vrhla do nové etapy. Po rozchodu s Romainem Gavrasem se objevily zvěsti, že se popová hvězda Dua Lipa vídá s britským hercem Callumem Turnerem. Turner a Dua Lipa se společně zúčastnili afterparty předávání cen Grammy. V neděli 4. února je spolu na tomto večírku vyfotili. Na obrázku si vesele zpívali a Dua Lipa měla ruku kolem Turnerova krku. Pak se reportér zeptal Turnera na chvíle s ní: „Tancoval jste celou noc s jistou držitelkou ceny Grammy?“ Zeptal se reportér. „O tom nevím,“ usmál se záhadně Turner. Jasné je, že Turner a Dua Lipa byli spolu údajně viděni i po Zlatých glóbech. Známý instagramový účet servírující klepy ze světa celebrit DeuxMoi ovšem zveřejnil anonymní tip s tvrzením, že Dua Lipa a Turner spolu byli viděni a velmi se k sobě měli. Jiný zdroj potvrdil společenskému webu Page Six, že jejich vztah je „nový, ale jsou do sebe blázni“. Ve středu 10. ledna se Turner zúčastnil premiéry seriálu Masters of the Air. A kdo nechyběl? Správně, naše rudovlasá diva. Je evidentní, že s novými vlasy nepřišla do jejího života jen změna hudebního zaměření, ale také nový zajímavý muž.

Dua Lipa: hvězda, co se nedá zlomit

elle.cz

Zdroj: ELLE.com, Hola.com, PageSix.com, ks95.com