Couple alert: nové páry na obzoru! S kým randí Jenners nebo Madonna?

Kylie Jenner & Timothée Chalamet

O románku beauty magnátky Kylie Jenner a herce Timothée Chalameta se začalo spekulovat už v lednu letošního roku. Tedy krátce poté, co se Kylie napodruhé neúspěšně pokusila slepit vztah s otcem svých dvou dětí, rapperem Travisem Scottem. Vztah nebyl oficiálně potvrzen ani jednou ze stran, ale údajná čerstvá dvojice je spolu vídána čím dál častěji. Jenner a Chalamet si užívali vzájemné společnosti na přehlídce Jeana Paula Gaultiera během pařížského týdne módy. Toto setkání bylo údajně jejich první, ale vzhledem k tomu, jak se k sobě chovali, se okamžitě začaly šířit zvěsti, že jsou víc než přátelé. Začátkem dubna byl spatřen černý Range Rover patřící Kylie Jenner, jak parkuje před Chalametovým domem v Beverly Hills. Jen pár dní poté očitý svědek řekl magazínu Daily Mail, že viděl Timothée Chalameta nastupovat do Kyliina auta. Opustil společenskou akci a údajně se měl neklidně rozhlížet kolem sebe, zatímco neustále něco psal do telefonu. O několik dní později řekl blíže nespecifikovaný zdroj pořadu Entertainment Tonight, že spolu Kylie a Timothée chodí, ale že je jejich vztah zatím velmi uvolněný. „Není to vážné, Kylie si užívá schůzky s Timothéem a uvidí, jak se to vyvine.“ Po letech rozchodů a návratů s Travisem Scottem chce mladá miliardářka jen randit bez jakéhokoli tlaku.

Kylie Jenner je oficiálně nejmladší dolarovou miliardářkou světa

elle.cz

Kendall Jenner & Bad Bunny

V milostném životě nezahálí ani Kyliina sestra Kendall Jenner. Začátkem dubna byla Kendall Jenner údajně spatřena, jak se v jednom z losangeleských klubů líbá s portorickým rapperem Benitem Ocasiem aka Bad Bunnym. Pár si dokonce dal dvojité rande s Justinem a Hailey Bieberovými. Ačkoli se Jenner a Bad Bunny snažili svou romanci tajit, paparazzi fotografům neunikli. A to ani přesto, že Bad Bunny zvolil pro nenápadný odchod z večeře zadní vchod restaurace. Od chvíle, co se o nově vzniklém páru spekuluje, přestal Kendall Jenner na Instagramu sledovat její bývalý přítel Devin Brooker.

Avril Lavigne & Tyga

Vypadá to, že se světoví rappeři vrhli do randění ve velkém. Další z řady drsných mistrů mluveného slova je Tyga, který má tvořit nový pár se zpěvačkou Avril Lavigne. Avril a Tyga byli viděni, jak se líbají na večírku Mugler x Hunter Schafer během pařížského týdne módy. Jak se zdá, je romantické kouzlo Paříže tím nejlepším vztahovým akcelerátorem. Před polibkem se dvojice zúčastnila akce pořádané Leonardem DiCapriem a také byla spatřena, jak flirtuje v první řadě show módní značky Ottolinger. Vzhledem k nedávnému rozchodu Lavigne se snoubencem Mod Sunem se zdá, že jí výlet do města módy velmi prospěl.

Věčná láska na kůži: Slavné páry a jejich love tattoos

elle.cz

Madonna & Josh Popper

Zpěvačka Madonna potvrdila svůj vztah se žhavým novým přítelem prostřednictvím story na Instagramu. Ikona popmusic randí s Joshem Popperem, 29letým začínajícím boxerem. Madonna byla spatřena, jak Popperovi fandí na jednom z jeho zápasů. Vztah přišel jen dva týdny poté, co královna popu ukončila svůj předchozí s modelem Andrewem Darnellem.

Dua Lipa & Romain Gavras

Britská zpěvačka a francouzský režisér si pro svůj milostný coming-out nevybrali nic menšího, než rudý koberec festivalu v Cannes. Pár byl spatřen už několikrát předtím, například ruku v ruce na pařížské přehlídce Saint Laurent nebo několik dnů předtím při odchodu z afterparty udílení cen BAFTA. Podle zákulisních informací se spolu vídají už půl roku, ale oficiálně se spolu objevili poprvé až na canneském filmovém festivalu, kde se zúčastnili promítání filmu Omar La Fraise.

Handicapu navzdory: celebrity, které se proslavily i přes odlišnost

elle.cz

Emily Ratajkowski & Harry Styles

Podala žádost o rozvod, ostříhala si vlasy, spustila svůj nový podcast High Low a šla na rande snad se všemi chlapíky, kteří za něco stojí. Hned po svém rozvodu v létě 2022 zahnala smutek s tím nejlepším, který se nyní na trhu single mužů pohybuje – se samotným Bradem Pittem. Nicméně už v říjnu ji nachytali, jak se líbá s DJem Oraziem Rispem. Pak na scénu vstoupil Pete Davidson, se kterým Em Rata randila celé dva měsíce. Na začátku roku 2023 si v milostném životě modelky zahrál epizodní roli komik Eric Andre. Na Valentýna dokonce Eric zveřejnil snímek, na kterém leží nahý na gauči a v zrcadle za ním se odráží Emily, která snímek fotí. Nicméně, tento úlet byl velmi krátký. Díky bohu. Protože to nejlepší teprve mělo přijít. Emily byla přistižena v ulicích Tokia, jak se líbá se zpěvákem Harrym Stylesem. Na něm oceňuje jeho svobodomyslnost, kreativitu a on ji zase před pár lety označil za svůj „crush“, takže vše je na nejlepší cestě k tomu, aby tento vztah trval déle, než ty modelčiny předchozí.

Tenké, nebo silné? Podívejte se, jak obočí zcela mění tváře celebrit

elle.cz

Zdroj: Elle.com, lofficielusa.com, stylecaster.com