Fotogalerie: Heidi Klum u Victoria’s Secret

Největší přehlídka spodního prádla je čerstvě za námi, a to nám připadá jako dobrá příležitost k tomu, ohlédnout se zpátky a připomenout si éru nejslavnějšího z andílků Victoria’s SecretHeidi Klum. I když svá křídla odložila už před pár lety, do dějin značky se zapsala nesmazatelně. Do ukončení kariéry vynechala jen dva roky. V roce 2006 jí předvádění znemožnilo rostoucí těhotenské bříško, v roce 2004 se žádná show nekonala. Sledovat kariéru Heidi Klum tak v podstatě znamená sledovat i velký kus historie labelu Victoria’s Secret.
 
P. S. Víte, kdo vlastně byla ona Victoria? Původ jména značky není žádným tajemstvím. Victoria se jmenovala britská královna, přídavek ‚tajemství‘ je už jen chytrý marketingový tah.

1997
Heidi Klum poprvé u Victoria’s Secret. Během následujících let se po mole prošla spolu s Laetitiou Casta nebo Tyrou Banks. Upřímně, v černém modelu je až nezvykle zakrytá.

1998
Heidi na Victoria’s Secret podruhé. Kratší vlasy, úspornější model. Právě na této show byl poprvé představen koncept andílků Victoria’s Secret.

1999
Show tehdy běžela pouze na internetu a jen pro představu – třicetisekundové reklamy stály 1,5 milionu dolarů. Heidi poprvé oblékla křídla.

2000
Andílci se přesunuli do Cannes. Hvězdou večera se ovšem nestala Heidi, ale Gisele Bündchen. To ona oblékla tzv. Fantasy Bra.

2001
Poprvé v televizi. Diváci si tehdy stěžovali na příliš odvážné modely.

2002
Kritici přehlídky Victoria’s Secret si vymohli, aby bylo vysílání přístupné dětem od 14 let. Heidi nově s ofinou slavila své pětileté výročí.

2003
Heidi se stala královnou Victoria’s Secret. K podprsence a kalhotkám přibyla i korunka.

2005
Show byla pojata jako rozlučka s Tyrou Banks, která oznámila, že u andílků končí.

2007
Velký comeback po porodu. V Kodak Theatre v Los Angeles, kde se tradičně předávají Oscaři.

2008
Znalci tvrdí, že tento ročník byl ze všech nejzábavnější. Heidi tehdy měla na zádech ohromnou mašli.

2009
Heidi u andílků končí. Na poslední přehlídku si ovšem přichystala překvapení. Ačkoli měla show pouze moderovat, neodolala a po mole se s ostatními modelkami prošla. 

EBC promo