West a Fox: Vztah plný extravagance a bouřlivých módních momentů

Když se potvrdily fámy o tom, že se chýlí ke konci éra nejslavnějšího a zároveň nejextravagantnějšího páru showbyznysu Kardashian-West, všichni zpozorněli. Ať jste je milovali nebo nenáviděli, jejich vliv na módu a popkulturu jste jim upřít nemohli. West coby (trochu šílený) módní vizionář a Kim jako největší světová influencerka a lifestylová ikona zkrátka tvořili dokonalý pár.  

Pozornost davu však rychle upoutal nový románek Kim a dekadentního Peta Davidsona – komika, který se z „toho divného kluka z SNL show” proměnil rázem ve světovou celebritu. Krátce nato však média zaznamenala ještě větší sousto, a to již potvrzený pár „JuliYe” – tedy Kanyeho Westa a Julii Fox. Italsko-americká herečka, která se po boku rappera objevila hned několikrát, však byla skoro k nepoznání. Z nenápadné, tak trochu zakřiknuté dívky se proměnila v extravagantní kopii Westovy ex.  

 

Best looks: Kim Kardashian & Kanye West

elle.cz

 

Mnozí se nad novým párem pozastovali a předpokládali, že se jedná o rychlý marketingový tah pod Westovou taktovkou, který má buď upoutat pozornost veřejnosti nebo (alespoň) samotné Kim. Tento scénář silně připomínal film My Fair Lady, případně jeho devadesátkovou verzi pro teenagery s názvem She's All That. Jen pro připomenutí – jedná se o ikonickou romantickou komedii, jejíž příběh je postaven na jednoduché sázce „krále” střední školy (Freddie Prinze Jr.), který se rozhodne pomocí svého vlivu přetvořit jakoukoliv nenápadnou spolužačku (Rachael Leigh Cook) na nejpopulárnější dívku ve škole. Stane se tak po jeho nepěkném rozchodu s místní hvězdou (Jodi Lyn O'Keefe), která jej vymění za novější a populárnější model.  

Kanye měl rovněž možnost vyzkoušet sílu vlastního vlivu. A rozhodl se jím nešetřil. Se svou novou přítelkyní zorganizovali focení v restauraci na Manhattanu, a to přímo před zraky ostatních hostů podniku. Krátce nato spolu debutovali na červeném koberci v rámci pánského fashion weeku – oba byli oblečeni v celo-denimovém looku, který reinkarnoval ikonický Britney & Justin moment z roku 2001. Rapper tradičně zvolil outfit od své oblíbené značky Balenciaga a Julia strhla pozornost v crop bundě a masivních náušnicích od Schiaparelli.

Sladěné outfity měla dvojice i na přehlídce Maison Schiaparelli během pařížského týdnu módy. Juliin domina efekt kožených korzetových šatů a natahovacích kozaček nad kolena byl umocněn masivním smokey eye make-upem, který podle instagramových stories herečce vytvořil sám West. Ten zřejmě odhalil další svůj skrytý talent. Vše vypadalo slibně – zamilované fotografie páru zdobily Instagram i titulní stránky webů, stejně jako hereččina nová kabelka Birkin, kterou ji West daroval k nedávným narozeninám.  

 

 

Avšak co rychle vzplane, taky velmi rychle vyhasne. Na svátek všech zamilovaných tak přišlo velké překvapení – Daily Mail publikoval zprávu, že se pár rozešel, a popsal i zdrcený stav herečky. Fox si však něco takového nenechala líbit a skrze sociální sítě reagovala na situaci s hlavou vysoko vztyčenou. Pomyslnou tečkou na závěr vztahu byl hereččin debut na mole pro značku LaQuan Smith v rámci newyorského týdne módy. Fox na sebe strhla veškerou pozornost díky překrásným přiléhavým šatům s výraznými cut-outy, které ihned získaly status „revenge dress”. Byť Kanye poslal na Valentýna exmanželce plné auto růží, Julia se rozhodla, že Baby nebude sedět v koutě! #yougogirl

 

Julia Fox