Selena, Paris, Lizzo: Nejen filmové plátno, ale i vlastní reality show

Selena vaří s šéfkuchaři

Připojit se mezi celebrity, které se staly hvězdami reality show, se během covidu rozhodla Selena Gomez. Americká zpěvačka a herečka, která dnes slaví své třicáté narozeniny, se v rámci show Selena vaří s šéfkuchaři učila, jak uvařit jednoduché dobroty i mistrovské pokrmy. Šéfkuchaři jí během pandemie s vařením pomáhali na dálku prostřednictvím online videohovorů. Show může zaujmout fanoušky slavné hvězdy i milovníky vaření a zábavy. Selena totiž ve všech třech sériích ukázala, že jí nechybí smysl pro humor a legraci si umí udělat i sama ze sebe. Pokud vás zajímá, jak vypadá její domov, jaký vztah má se svou rodinou, co tvrdila o mužích i jak uvařit exotická jídla, pusťte si tento pořad na HBO Max.

Lizzo hledá velký holky

Energickou i emotivní reality show tento rok vydala zpěvačka a herečka Lizzo. Ta prostřednictvím své soutěže Lizzo hledá velký holky pátrala po tanečnici, která by se stala členkou jejího tanečního týmu. Ten ji bude doprovázet během tour i na jiných hudebních akcí. Specifikem show se stala skutečnost, že se jí mohly zúčastnit pouze umělkyně s většími proporcemi. O místo v jejím týmu zabojovala třináctka žen, kterým se v průběhu pořadu americká hvězda svěřila se svými mnohými životními bolestmi. Pořad od Amazon Prime Video však nabídl také mnoho zábavy a populární hudby.

S Paris v kuchyni

Do kulinářského pořadu se díky Netflixu v roce 2021 vrhla také dědička, herečka a zpěvačka Paris Hilton. Ta se stala tváří již několikáté reality show i jednou z hlavních průkopnic tohoto televizního žánru. Zatímco její Zlatý holky se i přes kritiku staly kultovním dílem, pořad S Paris v kuchyni, zaujal pořádnou dávkou bizarní podívané. Slavná blondýna v něm totiž vaří jednu podivnou sladkost za druhou. Paris si do své show na pomoc přizvala hvězdy jako Kim Kardashian či Demi Lovato. Pořad tak odhalí i to, jak se k sobě v poslední době chovají Kim a Paris – staré kamarádky i rivalky. 

Zdroje: ČSFD, Netflix, HBO, Wikipedia Commons

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA