Seznamte se s novou královnou střední školy z Gossip Girl

 

Jak prozradila Jordan Alexander Fashion Magazinu, narodila se ve Vancouveru, ale většinu času žila v Torontu v Kanadě. Její láska k módě se projevila již v útlém věku, kdy často navštěvovala babičky butiky ve městě i její skříně. “Moje mladší sestra a já jsme vykrádali její šatník a nosily úplně všechno. Našly jsme tam vždy okouzlující a zábavné kousky a bylo úplně jedno, že nám nesedí.” Pro kanadskou Elle zase Alexander prozradila, že vyrůstala spíše jako kluk. “Byla jsem docela drsná a hodně času jsem trávila venku. Spala jsem na stromech, na všechno jsem lezla a chytala jsem hady.”

Její konkrétní styl začal dostávat jasné tvary v osmnácti letech, kdy se začala herectví věnovat profesionálně a oholila si hlavu. “Myslím, že to bylo spontánní rozhodnutí,” řekla W Magazinu. “Snažila jsem se přijít na to, co vlastně chci a zjistila jsem, co nechci – a byly to vlasy.” Ovšem jistě šlo i o velice praktické řešení, které herečka také vysvětluje tím, že její afroamerické vlasy byly velice náročné na údržbu a také drahé. S Elle sdílela, že nikdy nezapomene na ten pocit, kdy byla ve sprše a poprvé se oholené hlavy dotkla. Bylo to prý “převratné”. Nyní je její styl velmi specifický a osciluje mezi high fashion i casual kousky. Ovšem to je patrné i z jejího Instagramu.

 

 

Co se týče hereckých příležitostí, Gossip Girl je zatím její největší rolí. Dříve jste ji mohli vidět například jako Elsie v seriálu Sacred Lies. Avšak herectví není její jedinou doménou. Věnuje se také hudbě a vystupovala již po boku Carly Rae Jepsen či Kehlani. Pro kanadskou Elle uvedla, že ačkoliv ji role Julien Calloway plně zaměstnává, stále píše vlastní hudbu. “Líbí se mi, že vytvoříte něco krásného, co je jen vaše a můžete se rozhodnout to sdílet se světem.”

 

 

Gossip Girl 2.0 

Zapomeňte na Blair a Serenu. Jsou tu Julien a její nevlastní sestra Zoya. Pokud jste se také v prvním díle modlili, aby jejich vztah zůstal čistý jako lilie, zklamání přišlo již na konci první epizody. Newyorská smetánka je neúprosná a nikomu nic nedaruje. Ovšem nový reboot je jiný než originální seriál. Je mnohem inkluzivnější a jaksi uzemněnější - ačkoliv opulentnosti, dekadence a dramatu s jistě užijeme až moc! “Jde o extravaganci v každém možném smyslu, ale je to také svět, kdy jste s problémy privilegií jemně konfrontování,” říká o seriálu Alexander. A co vy? Budete se dívat? My říkáme: jednou guilty pleasure, stále guilty pleasure! XOXO

Předplatné Elle

Elle cover
REKLAMA