5 seriálů, které musíte okamžitě vidět

 

Gossip Girl

Jaký bude remake seriálu, který v Česku známe také pod názvem „Superdrbna"? Jiné obsazení slibuje také současná témata: zájem o menšiny a politickou korektnost. Upřímně, máme sice trochu strach, že kultovní „Gossipku" potká stejný osud jako třeba remake Beverly Hills 90210. S novými hrdiny tato série vůbec nefungovala, ale zvědavost je v tomto případě veliká, protože scénárista původní „Superdrbny" Josh Safran má pod palcem i tento nový projekt. Děj se odehrává o osm let později, než kde jsme Blair, Serenu a spol. zanechali. Premiéra se odehrála 8. července na HBO MAX.

 

 

Nebe S.R.O.: Divoký západ

Jedná se už o třetí řadu seriálu, za kterým stojí komediální scénárista Simon Rich. Pokud milujete show Saturday Night Live, vybudujete si na tomto počinu snadno závislost. Zaujme už svým konceptem: stejné obsazení představuje v rozličných sériích odlišné postavy. V první to byli zaměstnanci nebe, druhá se týkala středověku a třetí se věnuje dobrodruhům z Divokého západu. V hlavních rolích opět exceluje Daniel Radcliffe nebo Steve Buscemi. Předchozí dvě série vysílalo u nás HBO, snad se nám teď opět zadaří.

 

 

Lásko moje

Trápí vás samota nebo obava, že vztahy teď fungují pouze v rámci úletů v rámci seznamovacích aplikací? Naději vám dodá šest příběhů opravdových dvojic, které vás vezmou za oponu své romance. Připravte si spousta papírových kapesníčků, protože američtí penzisté Ginger a David, kteří vychovali šest dětí nebo Kinuko, jež pečuje o nemocného Harurehiho, vás doženou k slzám. Sledovat můžete už teď na Netflixu.

 

 

Tenkrát poprvé 2

Teenage seriál, co oplývá humorem tak sofistikovaným, že bude bavit naprosto kohokoliv, hlásí příchod druhé série. Nutno dodat, že velmi očekávané, protože ta první nás nechala na pochybách, koho že si hlavní hrdinka Devi vybere za svou lásku. Ve druhé řeší nejen možnost randit se spolehlivým Benem i rebelem Paxtonem, ale také se snaží přesvědčit svou ovdovělou matku, aby se nestěhovaly zpět do Indie. Nedočkavě odpočítáváme dny do čtvrtka, kdy má Netflix hit, který napsala herečka Mindy Kaling pustit do světa.

 

 

Bílý lotos

Černá komedie o problémech bílých privilegovaných lidí, kteří odjedou na drahou dovolenou na Havaj. Celý příběh se odehraje během týdne, kdy se seznámíte s matriarchou rodu, která do resortu přiváží svou znuděnou rodinu i s novomanžely- párem, ve kterém se novinářka nechce smířit s tím, že je jen „přívěškem" bohatého právníka. Premiéra se koná na HBO už dnes, 12. července.

 

Předplatné Elle

Elle cover
REKLAMA