Jennifer Lawrence a její nejlepší momenty na červeném koberci

Plody svého úsilí sklízí na filmových plátnech již řadu let, ovšem všichni víme, že tohle je jen a pouze začátek. A to samé platí i o jejích veřejných výstupech na červeném koberci. Rodačka z Kentucky vždy přinášela na red carpet jistou eleganci, od chvíle kdy na něj vstoupila poprvé po dnešní dny, kdy se stala významnou hereckou oporou největších hollywoodských produkcí. Vytvořila si jméno jako módní ikona, a to díky svým odvážným volbám, sofistikované eleganci a bezchybným róbám, které předvádí na prestižních událostech před zraky statisíců přihlížejících. Jen pár let po začátku kariéry se její styl na červeném koberci stal také synonymem pro značku Dior, která se postarala o některé z jejích největších okamžiků. Přátelství a silné partnerství pojí herečku a módní dům dodnes. Módní přešlapy zde neočekávejte, o vše je postaráno. 

10 věcí o Jennifer Lawrence, zářijové cover star ELLE

elle.cz

Červený koberec jí sluší

Jennifer Lawrence má na kontě již řadu významných módních momentů. Jedním z nejvýznamnějších byla její volba na Oscary v roce 2013. Její róba Diora připomínala svou siluetou šaty pro princeznu, ovšem v nevkusné záplavě šlehačkových vleček se herečka nekoupala, naopak. Bílé šaty byly ztělesněním elegance a mají své místo v historii červeného koberce dodnes. Bez ramínek a s hvězdným leskem, staly se ikonickým symbolem oscarové noci. Rovněž si získala pozornost díky své spontánnosti, když na cestě na pódium k převzetí ceny zvedla sukně, aby nezakopla – což jí je nadevše vlastní. Vzpomeňme si na virální moment z letošního filmového festivalu v Cannes, pro jehož příležitost sice oblékla elegantní dlouhé červené šaty rovněž od Diora, ovšem doplnila je o pohodlné žabky. Naštěstí si ony saténové šaty a odpovídající šála zasloužily stejné množství humbuku, jaké se dočkala její volba obuvi. Myslíte si, že jste ji nachytali při módním přešlapu? Ale kdepak. Nic takového se nekoná. Prohlédněte si raději její nejlepší módní momenty a myšlenky na faux pas raději zažeňte. 

Chcete se s Jennifer Lawrence seznámit blíže? Svůj výtisk zářijové ELLE si můžete objednat až do své schránky za speciální cenu a poštovným zdarma na tomto odkaze.

Jennifer Lawrence a její nejlepší momenty na červeném koberci

Zdroj: ELLE.com, W Magazine